خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » تجمع جوانان جویای کار مقابل پالایشگاه آبادان

تجمع جوانان جویای کار مقابل پالایشگاه آبادان

تجمع جوانان جویای کار مقابل پالایشگاه آبادان

|تجمع جوانان جویای کار مقابل پالایشگاه آبادان از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: حدود ۵۰ جوانان بیکار آبادانی در آن تجمع نسبت به بکارگیری اشخاص غیربومی در پالایشگاه آبادان اعتراض کرده و همچنین بکار گیری جوانان بومی بیکار را اولویت اشتغال در آن پالایشگاه اعلام کردند.
آنان افزودند:بیکاری در آبادان به معضلی جدی تغییر پیدا کردن شده و همچنین با وجود بنگاه های اقتصادی پهناور و بزرگ در آن شهرستان شمار بسیاری از غیر بومی ها جای بومی هایی که در جستجوی کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل خواهند بود را گرفته اند.
معترضان اظهار داشتند: بکار گیری نیروهای غیر بومی که از طریق لابی گری در بنگاه های اقتصادی در آن شهرستان استخدام شده اند فرصت های اندک شغلی موجود را از جوانان بومی بیکار گرفته می باشد.
آنها افزودند:سالهاست شاهد استخدام غیر بومیان بخصوص در پالایشگاه هستیم و همچنین اکنون نیز زمزمه استخدام نفرات غیربومی بخصوص از استان های همجوار در فاز ۲ شنیده می می شود.
آنها گفتند: جوانان سرمایه‌ های آن کشور خواهند بود، بعضی مشکل اصلی جوانان را مسکن می دانند ولی مشکل مسکن جوانان زمانی حل می ‌می شود که جوون شامل شغلی مناسب باشد.
تجمع کنندگان همچنین اظهار داشتند: تا جوانی نتواند کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل مناسبی جهت خود انتخاب کند هرگز نخواهد توانسته بود اقساط وام مسکن و همچنین هزینه ازدواج خود را پرداخت کند.
جوانان جویای کار آبادان افزودند:در آبادان به جوانان بومی که اکثرا و بیشتر شامل تحصیلات عالیه خواهند بود بها داده نمی می شود و همچنین مسئولان با معضل استخدام غیر بومی ها در منطقه برخورد جدی نمی کنند
تلاش ایرنا جهت پاسخگویی فرماندار ویژه و همچنین مدیران پالایشگاه آبادان در آن ارتباط و رابطه بی پس نتیجه آن می شود که ماند.

تجمع جوانان جویای کار مقابل پالایشگاه آبادان در تاریخ ۲۷ September 2018 | 3:41 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نمایش مراسم گرامیداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در پتروشیمی امیرکبیر

نمایش مراسم گرامیداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در پتروشیمی امیرکبیر |نمایش مراسم گرامیداشت شهید سپهبد ...