خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » مدیران پروازی با منطقه ها و مناطق پتروشیمی خداحافظی می‌کنند

مدیران پروازی با منطقه ها و مناطق پتروشیمی خداحافظی می‌کنند

مدیران پروازی با منطقه ها و مناطق پتروشیمی خداحافظی می‌کنند

|مدیران پروازی با منطقه ها و مناطق پتروشیمی خداحافظی می‌کنند از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: سرپرست وزارت تعاون، کار و همچنین رفاه فرهنگی و اجتماعی گفت: باتوجه به درخواست‌های استانداران و همچنین البته تأکید حکومت به آن پس نتیجه آن می شود که رسیدیم که مدیران پروازی با منطقه ها و مناطق پتروشیمی خداحافظی کنند.

انوشیروان محسنی‌بندپی در مورد به کارگیری مدیران غیر بومی و همچنین پروازی در پتروشیمی‌های زیرنظر وزارت کار، اظهار داشت: حکومت استانداران را  مکلف کرده که در منطقه تحت مسئولیت خود حضور داشته‌ باشند در همین راستا یکی از راهبردهای ما نیز حضور مدیران در منطقه می باشد.
او همچنین با اشاره به درخواست‌های استانداران و همچنین تأکید حکومت مبنی برحضور مدیران در منطقه، عنوان کرد:  آن موضوع  یکی از راهبردهای حکومت می باشد و همچنین در یک زمان‌بندی مشخص  شده به آن هدفگذاری می‌رسیم.
مدیران پروازی پتروشیمی‌ها تنها یک روز در ماه در حوزه کاری خود حضور دارند که آن مساله منجر به کاهش بهره‌وری و همچنین فعالیت بدون حضور مدیریت می‌می شود و همچنین آن عدم حضور باتوجه به نبود مدیریت و همچنین نظارت جهت مسائل سبب افزایش نارضایتی بین کارگران شده می باشد.

مدیران پروازی با منطقه ها و مناطق پتروشیمی خداحافظی می‌کنند در تاریخ ۷ September 2018 | 1:43 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل |اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در ...