خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » سرپرست وزارت تعاون: ۹۵۰ هزار فرصت شغلی امسال در کشور ساخته یا ایجاد می می شود

سرپرست وزارت تعاون: ۹۵۰ هزار فرصت شغلی امسال در کشور ساخته یا ایجاد می می شود

سرپرست وزارت تعاون: ۹۵۰ هزار فرصت شغلی امسال در کشور ساخته یا ایجاد می می شود

|سرپرست وزارت تعاون: ۹۵۰ هزار فرصت شغلی امسال در کشور ساخته یا ایجاد می می شود از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: سرپرست وزارت تعاون، کار و همچنین رفاه فرهنگی و اجتماعی گفت: تعهد حکومت در امسال ساخته یا ایجاد ۹۵۰هزار فرصت شغلی در کشور می باشد.

انوشیروان محسنی بندپی عصر چهارشنبه در آیین بهره برداری از پایانه صادراتی شرکت نفت ایرانول در مجتمع بندری امام و پیشوا خمینی (ره) افزود: فرصت های شغلی از طریق اجرای طرح های فراگیر روستایی، کارورزی، کارآموزی و همچنین فعالیت های خوبی همچون صنایع پتروشیمی و همچنین نفت ساخته یا ایجاد می می شود.

او همچنین گفتن داشت:خوزستان و همچنین شهرستان ماهشهر قطب پتروشیمی کشور خواهند بود که صنایع پایین دستی آنها در حال فعال شدن می باشد؛ آن صنایع می توانند اشتغال خیلی زیاد خوبی را جهت شهروندان و مردم شهر منطقه و همچنین کشور ساخته یا ایجاد، و همچنین در امر افزایش صادرات اثر گذار باشند.

محسنی بندپی گفت: امید داریم توانایی های صنعتی را تداوم بخشیم و همچنین شرایط جهت گسترده شدن آن فعالیت ها را فراهم کنیم.

سرپرست وزارت تعاون، کار و همچنین رفاه فرهنگی و اجتماعی افزود: محدودیتی در خصوص ساخته یا ایجاد باره های اشتغال در خوزستان و همچنین کشور وجود ندارد و همچنین در دوشنبه هفته بعدی نیز نشستی در خصوص پرداخت وام اشتغال تشکیل می می شود.

او همچنین گفته استرییس جمهوری روز قبل اشاره خیلی زیاد خوبی به بهره بری و استفاده از نیروهای بومی داشتند که تمام واحدهایی که در استان های متنوع و گوناگون و مختلف پیاده سازی و راه اندازی می شوند از نیروهای بومی آن هم منطقه بهره بری و استفاده کنند.

او همچنین گفتن کرد:تلاش و همچنین اراده در آن می باشد تا قوه تمام واحدهایی که در خوزستان پیاده سازی و راه اندازی می می شود از اشخاص بومی آن منطقه و همچنین استان باشند و همچنین در آن خصوص نیز استاندار به روش مستقیم پیگیرهستند.

محسنی بندپی افزود: به منظور ساخته یا ایجاد اشتغال پایدار همه باره هایی زیرا و به درستی که مشاغل روستایی و همچنین صنعت پتروشیمی و همچنین صنایع پایین دست در استان های متنوع و گوناگون و مختلف کشور شناسایی می شوند.

سرپرست وزارت تعاون ، کار و همچنین رفاه فرهنگی و اجتماعی در ادامه به بازدید از ۲ واحد اقتصادی در بندر امام و پیشوا خمینی (ره) که مسایل زیست محیطی را رعایت کرده بودند اشاره و همچنین افزود:در پتروشیمی غدیر نیز پنج پروژه در راستای اهداف زیست محیطی پیاده سازی و راه اندازی شد تا ۷۰ متر مکعب آب در ساعت با بهره بری و استفاده از آخرین تکنولوژی بومی تصفیه، و همچنین تا ۴۰ متر مکعب آب را برگردانند و همچنین ۳۰ متر مکعب آب در ساعت دوباره به آبهای پذیرنده وارد شدن داده می شود.

سرپرست وزارت تعاون، کار و همچنین رفاه فرهنگی و اجتماعی گفت: پروژه نوسازی و همچنین بازسازی پمپاژها در راستای اشتغال نیروهای توانمند و همچنین با انگیزه شهرستان ماهشهر گرفته شده می باشد.
محسنی بندپی شرکت نفت ایرانول را از مدرنترین پایانه های انتقال و همچنین صادرات مواد نفتی دانست و همچنین ادامه داد:آن پایانه با ظرفیت ۲۵ هزار تن با هفت مخزن در مجموع ۲۵ هزار متر مکعب به بهره برداری رسید.

او همچنین اتصال پایانه صادراتی شرکت نفت ایرانول آبادان به خط ریلی سراسری را از مزیت های آن پروژه گفتن کرد و همچنین افزود: آن مزیت نشان دهنده آن هم می باشد که آن ظرفیت و همچنین عزم و همچنین اراده در نیروهای با انگیزه و همچنین متخصص ملت وجود دارد.

سرپرست وزارت تعاون، کار و همچنین رفاه فرهنگی و اجتماعی گفت: مخازن پایانه صادراتی شرکت نفت ایرانول توسط نیروهای متخصص در شرکت تامین فرهنگی و اجتماعی ساخته شده که نشان از توانمندی مهندسین و متخصصین کشور می باشد.

محسنی بندپی افزود: بایستی و حتما جهت فراهم سازی اکثرا و بیشتر شرایط اینچنینی کار کنیم و همچنین از ظلمی که استکبار جهانی علیه کشور، ملت و همچنین نظام ما تحمیل کرده با تکیه بر همین نیروهای مردمی و همچنین شهروندان و مردم شهر نهاد کردن اقتصاد کشور و همچنین بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود رهایی یابیم.

 

سرپرست وزارت تعاون: ۹۵۰ هزار فرصت شغلی امسال در کشور ساخته یا ایجاد می می شود در تاریخ ۶ September 2018 | 12:05 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت رونقِ تولید در صنایع خوزستان

تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت رونقِ تولید در صنایع خوزستان |تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت ...