خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » پایانه صادراتی شرکت نفت ایرانول در بندر امام و پیشوا خمینی افتتاح شد

پایانه صادراتی شرکت نفت ایرانول در بندر امام و پیشوا خمینی افتتاح شد

پایانه صادراتی شرکت نفت ایرانول در بندر امام و پیشوا خمینی افتتاح شد

|پایانه صادراتی شرکت نفت ایرانول در بندر امام و پیشوا خمینی افتتاح شد از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: با حضور سرپرست وزارت تعاون، کار و همچنین رفاه فرهنگی و اجتماعی پایانه صادراتی شرکت نفت ایرانول در مجتمع بندری امام و پیشوا خمینی (ره) افتتاح شد.

 انوشیروان محسنی بندپی امروز ۱۴ شهریورماه در سفر خود به شهرستان بندرماهشهر، پایانه مخازن صادراتی شرکت نفت ایرانول را در مجتمع بندری امام و پیشوا خمینی (ره) افتتاح کرد.

پایانه مخازن صادراتی شرکت نفت ایرانول با اعتبار ۲ هزار میلیارد ریال و همچنین با ظرفیت ۲۵ هزار متر مکعب در مجتمع بندری امام و پیشوا خمینی (ره) احداث شده می باشد. مساحت آن پایانه ۲،۵ هکتار و همچنین در مدت زمان سه سال شمسی و همچنین در ۲ فاز تکمیل و همچنین اجرایی شده می باشد.

هدف از احداث آن پروژه ارتقای کارایی و همچنین قدرت عملیاتی بندر امام و پیشوا خمینی و همچنین رشد شاخص عملیاتی در قسمت و بخش نفت آن بندر می باشد. همچنین ارتقای سطح کیفی و همچنین کمی ارائه سرویس ها و خدمات و همچنین تامین محصول یکنواخت به منظور صادرات و همچنین بازدهی بالا از دیگر اهداف احداث آن پایانه می باشد.

پایانه مخازن صادراتی شرکت نفت ایرانول شامل مخازن، بویلر، نیروگاه برق، آتش نشانی، پمپ منزل و خانه تخلیه مواد از کامیون و همچنین خطوط انتقال به کشتی و همچنین پیگ رانی می باشد و همچنین جهت ۷۵ فرد یا شخص به صورت مستقیم اشتغالزایی کرده می باشد.

پایانه صادراتی شرکت نفت ایرانول در بندر امام و پیشوا خمینی افتتاح شد در تاریخ ۵ September 2018 | 11:48 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت رونقِ تولید در صنایع خوزستان

تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت رونقِ تولید در صنایع خوزستان |تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت ...