خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » بازار طلافروشان بی رنگ و همچنین لعاب شد!

بازار طلافروشان بی رنگ و همچنین لعاب شد!

بازار طلافروشان بی رنگ و همچنین لعاب شد!

|بازار طلافروشان بی رنگ و همچنین لعاب شد! از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: رییس اتحادیه طلافروشان اهواز گفت: بازار طلافروشان اهواز در رکود قرار دارد و همچنین با توجه به نوسانات نرخ سکه و همچنین طلا و همچنین بالا بودن قیمت و نرخ ها شهروندان و مردم شهر رغبتی به خرید طلا ندارند.

عبدالرحمان ذهبی در خصوص اوضاع خرید و همچنین فروش طلا در بازار اهواز اظهار کرد: با توجه به آن‌که نرخ سکه و همچنین طلا در بازار بالا می باشد و همچنین نرخ دلار نیز به شدت نوسان دارد، تمایلی جهت خرید طلا وجود ندارد.

او همچنین افزود: در حال حاضر با توجه به شرایط موجود بازار طلافروشان اهواز در رکود قرار دارد و همچنین به دلیل بالا بودن قیمت و نرخ ها شهروندان و مردم شهر رغبتی به خرید طلا ندارند.

رییس اتحادیه طلافروشان اهواز تصریح کرد: به دلیل آن‌که تفاوت بسیاری میان نرخ خرید و همچنین فروش طلا وجود دارد، شهروندان و مردم شهر در شرایط کنونی طلا خریداری نمی‌کنند. در صورتی که فردی یا شخصی طلا دست اول بخرد، بایستی و حتما اجرت و همچنین همچنین مالیات آن هم را پرداخت کند و همچنین زمانی که شهروندان و مردم شهر نیت و اراده فروش طلا را داشته باشند همه آن مبالغ از مبلغ کلی کم می‌می شود و همچنین آن موضوع باعث ضرر شخص فروشنده می‌می شود.

ذهبی ادامه داد: به دلیل آن‌که شهروندان و مردم شهر می‌دانند که با خرید طلای دست اول متضرر خواهند شد، در حال حاضر طلای جدید نمی‌خرند، مگر آنکه جهت مراسم‌های عروسی و همچنین مناسبتی نسبت به خرید طلا اقدام کنند.

نوشته بازار طلافروشان بی رنگ و همچنین لعاب شد! اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

بازار طلافروشان بی رنگ و همچنین لعاب شد! در تاریخ ۱۷ October 2018 | 2:09 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تعامل فولاد اکسین با شرکتهای پهناور و بزرگ فولادی کشور و همچنین استان

تعامل فولاد اکسین با شرکتهای پهناور و بزرگ فولادی کشور و همچنین استان |تعامل فولاد ...