خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » هیچ کشوری قدرت افزایش تولید ندارد/گردن کلفتی ترامپ بی‌پس نتیجه آن می شود که می باشد

هیچ کشوری قدرت افزایش تولید ندارد/گردن کلفتی ترامپ بی‌پس نتیجه آن می شود که می باشد

هیچ کشوری قدرت افزایش تولید ندارد/گردن کلفتی ترامپ بی‌پس نتیجه آن می شود که می باشد

|هیچ کشوری قدرت افزایش تولید ندارد/گردن کلفتی ترامپ بی‌پس نتیجه آن می شود که می باشد از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: وزیر نفت با گفتن آنکه بازار جهانی در حال حاضر با کمبود عرضه مواجه می باشد، گفت: هیچ کشور تولیدکننده‌ای قدرت افزایش تولید نفت را ندارد و همچنین همین مساله بازار را دچار نوسان کرده می باشد.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار مهر، بیژن زنگنه در حاشیه چهاردهمین کنگره راهبردی نفت و همچنین نیرو در جمع خبرنگاران در مورد سفر دیروز به روسیه و همچنین مذاکره با همتای روس خود اظهار داشت: محور گفت‌وگوهای ما در مورد مسائل بازار و همچنین شرایط تحریم بود.

او همچنین با تأکید بر آنکه هیچ تولیدکننده‌ای در حال حاضر امکان و همچنین قدرت افزایش تولید خود را ندارد، گفت: عربستان در حال بهره بری و استفاده از ذخایر نفتی خود می باشد ولی باید توجه داشت بایستی و حتما دید تا چه زمانی می‌تواند به آن برداشت از ذخایر خود ادامه دهد. آن در حالی می باشد که آمریکا اعلام کرده تا زمانی که پیشامد جدید خاشقجی، روزنامه نویس و خبرنگار منتقد سعودی حل و همچنین فصل نشود، از ذخایر خود برداشت نمی‌کند.

به گفته آن مقام مسئول، بازار نفت در حال حاضر با کمبود عرضه مواجه می باشد و همچنین عدم تعادل دارد به همین دلیل می باشد که یک روز نرخ نفت ۸۵ دلار و همچنین روز بعد ۸۳ دلار می‌می شود چرا که بازار با کمبود عرضه دست و همچنین پنجه نرم می‌کند و همچنین آن کمبود عرضه با حرف زدن، برطرف نمی‌می شود.

ترامپ با گردن کلفتی نمی تواند نرخ  را پایین بیاورد

زنگنه با گفتن آنکه ریاست‌جمهور آمریکا فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کند با گردن کلفتی می‌تواند نرخ نفت را پایین بیاورد، افزود: سازوکار بازار نفت هوشمند می باشد؛  فعالان آن بازار نگرانند که ترامپ نتواند آنها را قانع کند و همچنین مدام دچار مشکل می‌می شود.

او همچنین در مورد صفر شدن فروش نفت ایران توضیح داد: بایستی و حتما عکس‌العمل بازار نفت به آن اقدام را دید چرا که اکنون آن بازار به شدت ملتهب و همچنین نگران بعدی می باشد و همچنین کشورهای تولیدکننده پهناور و بزرگ نفت، یکی بعد از غیره ای تحریم شده و همچنین از بازار خارج می‌شوند ولی باید توجه داشت آن رویه تا چه زمانی می‌تواند ادامه یابد و همچنین بعدی بازار چه خواهد شد؟

سهمیه بندی بنزین در حکومت در حال بررسی کردن می باشد

آن عضو کابینه حکومت دوازدهم در مورد سهمیه‌بندی بنزین گفت: آن روش مزایا و همچنین معایبی دارد که در حال بررسی کردن در حکومت می باشد تا بر اساس آن هم، اراده و تصمیم راسخ‌گیری‌ها انجام می شود درحالی‌که قاچاق بنزین تا زمانی که نرخ آن فرآورده در داخل کشور با خارج از مرز اختلاف دارد، ادامه خواهد داشت.

زنگنه در پاسخ به آن سؤال که به نظر می‌رسد حکومت تمایل چندانی به جمع‌آوری گازهای فلر ندارد، تصریح کرد: به نظر من اکنون بیشترین انضباط را جهت اجرای پروژه‌های جمع‌آوری گازهای فلر داریم و همچنین در حال ساخت یک واحد NGL۳۱۰۰ در ایلام و همچنین یکNGL۳۲۰۰ در منطقه غرب کارون هستیم که در پس نتیجه آن می شود که گازهای فلر در آن منطقه ها و مناطق جمع‌آوری می‌می شود. همچنین و علاوه بر آن دو پروژه، پتروشیمی مارون، بندر امام و پیشوا و همچنین بیدبلند۲، گازهای منطقه خوزستان و همچنین گچساران را جمع‌آوری و همچنین مورد بهره بری و استفاده قرار می‌دهند، درحالی‌که یک واحد NGL نیز در منطقه خارک داریم که گاز مرتبط به فلات قاره در غرب خلیج‌فارس را جمع‌آوری می‌کند؛ به آن ترتیب مبحث گازهای فلر تمام می‌می شود.

او همچنین در ارتباط و رابطه با ادامه همکاری ایران با اوپک و همچنین غیراوپک با وجود به پایان رسیدن زمان توافق جهت کاهش سطح تولید گفت: ایران مشکلی جهت همکاری و همچنین تجمیع عقلی ندارد ولی باید توجه داشت موضوع اوپک و همچنین غیراوپک، دو موضوع جدا از هم می باشد و همچنین نباید با عدم همکاری، از مسئولیت‌هایمان چشمپوشی کنیم.

وزیر نفت خاطرنشان کرد: مذاکرات با اتحادیه اروپا در حال پیگیری می باشد ولی باید توجه داشت در مورد آنچه به تحریم برمی‌گردد، اطلاعی به آمریکا نمی‌دهم.

نوشته هیچ کشوری قدرت افزایش تولید ندارد/گردن کلفتی ترامپ بی‌پس نتیجه آن می شود که می باشد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

هیچ کشوری قدرت افزایش تولید ندارد/گردن کلفتی ترامپ بی‌پس نتیجه آن می شود که می باشد در تاریخ ۱۶ October 2018 | 11:40 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تعامل فولاد اکسین با شرکتهای پهناور و بزرگ فولادی کشور و همچنین استان

تعامل فولاد اکسین با شرکتهای پهناور و بزرگ فولادی کشور و همچنین استان |تعامل فولاد ...