خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » جلوگیری از سوزاندن هر روز خدا ۱۵ میلیون فوت مکعب گاز در منطقه ها و مناطق نفتخیزجنوب

جلوگیری از سوزاندن هر روز خدا ۱۵ میلیون فوت مکعب گاز در منطقه ها و مناطق نفتخیزجنوب

جلوگیری از سوزاندن هر روز خدا ۱۵ میلیون فوت مکعب گاز در منطقه ها و مناطق نفتخیزجنوب

|جلوگیری از سوزاندن هر روز خدا ۱۵ میلیون فوت مکعب گاز در منطقه ها و مناطق نفتخیزجنوب از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: سرپرست تعمیرات اساسی منطقه ها و مناطق مدیریت تعمیرات و همچنین تجهیزات صنعتی و همچنین ماشین‌آلات فرآیندی منطقه ها و مناطق نفتخیز جنوب گفت: با تعمیر اساسی توربین نیروکوپربسمر از گاز سوزی هر روز خدا ۱۵ میلیون فوت مکعب در آن شرکت جلوگیری شد.

مهندس علیرضا صالحی سلمی در آن خصوص اظهار داشت: توربین نیروکوپربسمر مدل کبری ۱۸۲در کارخانه گاز و همچنین گاز مایع ۱۰۰۰ در سال شمسی ۱۳۶۸راه‌اندازی و همچنین بعد از ۱۲۰ هزار ساعت کارکرد در سال شمسی ۱۳۹۴ به علت قدمت مورد تعمیرات اساسی قرار گرفت.

او همچنین افزود: در بازرسی‌های ابتدایی و اولیه دیدن گردید لولاهای توپی شکل (BALL JOINT ) که از قطعات خیلی زیاد مهم و همچنین اتصال دهنده بدنه به پایه‌های اصلی توربین نیرو خواهند بود و همچنین همچنین اگزاست مجموعه فوقانی و همچنین سیستم عایق‌بندی آن هم دچار آسیب شده بود.

صالحی‌سلمی در ادامه اظهار داشت: بعد از شناسایی نقاط آسیب دیده، تعمیرات اساسی بر روی آن توربین شامل بازسازی و همچنین ساخت قطعات مورد مستلزم و نیاز، تعمیر روتور توربین نیرو، جوانه‌سازی تیغه‌ها، تعویض نشت‌بندهای میانی و همچنین بالانس کارگاهی روتور و همچنین همچنین تعویض و همچنین تنظیم یاتاقان‌های شعاعی و همچنین جانبی به همت کارکنان خدوم تعمیرات اساسی ناحیه آغاجاری بررسی کننده و پروهشگر شد و همچنین در سرویس عملیاتی قرار گرفت.

مدیریت تعمیرات تجهیزات صنعتی و همچنین ماشین‌آلات فرآیندی یکی از مدیریت‌های تابع شرکت ملی منطقه ها و مناطق نفتخیز جنوب می باشد که در باره ساخت، پشتیبانی، تعمیرات و همچنین نگهداری، ماشین‌آلات فرآیندی، توربین‌ها، کمپرسورهای گازی، پمپ‌های انتقال نفت، الکتروموتورها و همچنین تجهیزات فرآورشی فعالیت می‌کند.

نوشته جلوگیری از سوزاندن هر روز خدا ۱۵ میلیون فوت مکعب گاز در منطقه ها و مناطق نفتخیزجنوب اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

جلوگیری از سوزاندن هر روز خدا ۱۵ میلیون فوت مکعب گاز در منطقه ها و مناطق نفتخیزجنوب در تاریخ ۲۸ October 2018 | 10:11 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

خدمت ادامه دارد

خدمت ادامه دارد |خدمت ادامه دارد از پتروشیمی| عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: هیات مدیره شرکت پتروشمی امیر ...