خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » ۴ کشته و همچنین زخمی‌در پی انفجار تانکر روغن در کوی علوی اهواز

۴ کشته و همچنین زخمی‌در پی انفجار تانکر روغن در کوی علوی اهواز

۴ کشته و همچنین زخمی‌در پی انفجار تانکر روغن در کوی علوی اهواز

|۴ کشته و همچنین زخمی‌در پی انفجار تانکر روغن در کوی علوی اهواز از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: ریاست مرکز اورژانس و همچنین فوریت های علم پزشکی جدید خوزستان گفت: بر اثر حریق تانکر مخزن نگهداری روغن موتور یک فرد یا شخص کشته و همچنین سه فرد یا شخص مصدوم شدند که دو فرد یا شخص از آنها به بیمارستان و همچنین یکی نیز در محل حادثه درمان شد.

شهیار میرخشتی با اشاره به حریق تانکر مخزن نگهداری روغن موتور در اهواز اظهار داشت: بر اثر آن حریق که در منطقه سه راه خرمشهر که امروز اتفاق افتاد، یک فرد یا شخص کشته شد.

او همچنین با اشاره به آن‌که تعداد مصدومین آن حریق سه فرد یا شخص خواهند بود، گفتن کرد: یکی از مصدومان توسط تیم درمانی اورژانس ۱۱۵ در محل حادثه درمان شد.

ریاست مرکز اورژانس و همچنین فوریت های علم پزشکی جدید خوزستان گفت: دو فرد یا شخص دیگر از مصدومان به علت بالا بودن سطح سوختگی به وسیله آمبولانس اورژانس ۱۱۵ یکی به بیمارستان رازی و همچنین غیره ای باتوجه به سوختگی به بیمارستان سوانح و همچنین سوختگی آیت الله طالقانی منتقل شدند.

بنا به گفته علیرضا عالیپور، دست یار سرویس ها و خدمات شهری شهرداری اهواز سوله‌ای که حریق در آن هم اتفاق افتاد ۳۰ متر عرض و همچنین ۴۰ متر طول و همچنین به صورت زیر زمینی می باشد که تخلیه گازوییل و همچنین روغن در آن هم انجام می شده می باشد.

آن عملیات بیش از ۴ ساعت به طول انجامید و همچنین آتش نشانان از شهرداری اهواز، فولاد اکسین و همچنین شرکت نفت در آن هم مشارکت داشتند.

نوشته ۴ کشته و همچنین زخمی‌در پی انفجار تانکر روغن در کوی علوی اهواز اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

۴ کشته و همچنین زخمی‌در پی انفجار تانکر روغن در کوی علوی اهواز در تاریخ ۲۷ October 2018 | 12:42 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

خدمت ادامه دارد

خدمت ادامه دارد |خدمت ادامه دارد از پتروشیمی| عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: هیات مدیره شرکت پتروشمی امیر ...