خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » اعتراض نماینده خوزستانی کمیسیون انرژی به بکارگیری بازنشستگان در صنعت

اعتراض نماینده خوزستانی کمیسیون انرژی به بکارگیری بازنشستگان در صنعت

اعتراض نماینده خوزستانی کمیسیون انرژی به بکارگیری بازنشستگان در صنعت

|اعتراض نماینده خوزستانی کمیسیون انرژی به بکارگیری بازنشستگان در صنعت از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: نماینده شهروندان و مردم شهر ایذه و همچنین باغ ملک گفت: متاسفانه امروز بعضی از وزرا در اجرایی کردن قانون منع به کارگیری بازنشستگان تعلل می‌کنند و همچنین تلاش جهت حفظ بعضی از اشخاص دارند.

هدایت الله خادمی با اشاره به ضرورت احترام و همچنین اجرایی کردن روح قانون منع به کارگیری بازنشستگان گفتن کرد: قانون منع به کارگیری بازنشستگان توسط مجلس به تصویب رسیده و همچنین هرکس که آن هم را اجرایی نکند خلاف قانون عمل کرده می باشد و همچنین با آن هم برخورد خواهد شد.

او همچنین در ادامه گفتن کرد: مجریان قانون که دولتمردان خواهند بود بایستی و حتما در اجرای آن قانون مصمم باشند. متاسفانه شاید امروز بعضی از وزرا در اجرایی کردن آن قانون انفعال دارند و همچنین تلاش می‌کنند تا بعضی از اشخاص را در کرسی‌های مدیریتی نگه دارند.

نماینده شهروندان و مردم شهر ایذه و همچنین باغ ملک گفت: صرفا مشکل اشتغال کشور با  اجرایی شدن آن قانون حل نخواهد شد چراکه مشکل ما خیلی بزرگتر می باشد ولی باید توجه داشت با رفتن مدیران بازنشسته حداقل جا جهت تعدادی اشخاص جوون و همچنین کسب تجربه جهت جوانان باز می‌می شود. جهت مرتفع ساختن مشکل اشتغال بایستی و حتما به سمت کارهای تولیدی برویم.

خادمی افزود: قانون منع به کارگیری بازنشستگان توسط مجلس به تصویب رسیده می باشد و همچنین بازنشستگانی که شامل تخصص و همچنین تعهد خواهند بود بایستی و حتما خود به کنار بروند تا فرصتی جهت جوانان فراهم می شود. از سوی دیگر مشکل امروز کشور ناکارآمدی مدیران می باشد. امروز ما در قسمت و بخش‌های دولتی استخدام نداریم که در نهایت منجر به ورشکستگی صندوق‌های بازنشستگی خواهد شد چراکه صندوق‌های ما درآمدی ندارند ولی باید توجه داشت روزبه‌روز تعداد بازنشستگان افزوده می‌می شود.

او همچنین تصریح کرد: متاسفانه هنوز صنعت، تجارت و همچنین اقتصاد تولیدی در کشور ما نهادینه نشده می باشد وگرنه امروز مدیران بازنشسته که شامل تخصص خواهند بود می‌توانستند در عرصه‌های تولیدی حضور یابند و همچنین خود جهت جوانان اشتغال زا باشند. با آن کار دیگر اشخاص اصراری به استخدام‌های دولتی و همچنین یا حفظ کرسی‌های مدیریتی در حکومت نداشته‌اند.

نوشته اعتراض نماینده خوزستانی کمیسیون انرژی به بکارگیری بازنشستگان در صنعت اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

اعتراض نماینده خوزستانی کمیسیون انرژی به بکارگیری بازنشستگان در صنعت در تاریخ ۳۱ October 2018 | 3:44 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

خدمت ادامه دارد

خدمت ادامه دارد |خدمت ادامه دارد از پتروشیمی| عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: هیات مدیره شرکت پتروشمی امیر ...