خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » گازهای گوگردی و همچنین سمی در آسمان اهواز

گازهای گوگردی و همچنین سمی در آسمان اهواز

گازهای گوگردی و همچنین سمی در آسمان اهواز

|گازهای گوگردی و همچنین سمی در آسمان اهواز از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: نماینده شهروندان و مردم شهر اهواز در مجلس با گفتن آنکه فلرهای مشتعل نفتی تشدید کننده آلودگی  هوای اهواز خواهند بود و همچنین آن پیشامد جدید سلامت شهروندان را هدف گرفته می باشدگفته استپرداخت حق آلایندگی نفت به اهوازی‌ها عملیاتی نشده می باشد.

 جوادکاظم نسب الباجی در گفت وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری منزل و خانه ملتدرباره اوضاع آلودگی هوا در اهواز،گفته استتغییر مثبتی جهت کاهش آلودگی هوای اهواز انجام نشده می باشد و همچنین متاسفانه کما فی السابق، اوضاع آلودگی هوای اهواز به مانندگذشته وجود دارد.

نماینده شهروندان و مردم شهر اهواز درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مقدار و اندازه و میزان بالایی بیماران سرطانی در اهواز نشان از اوضاع اسفناک آلودگی هوا در اهواز دارد بنابراین الزامی می باشد که مسئولان فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن اساسی جهت کاهش آلودگی هوا در اهواز بکنند.

پرداخت حق آلایندگی نفت به اهوازی ها عملیاتی نشد

کاظم نسب الباجی افزود: متاسفانه حق آلایندگی نفتکه حق مسلم شهروندان و مردم شهر اهواز می باشد نیز در شرایطی پرداخت نمی‌می شود که شهروندان و مردم شهر مجبور خواهند بود،آلودگی ناشی از  فلرهای نفتی را نیز در اهواز  تحمل کنند.

مقدار و اندازه و میزان بالایی  بیماران سرطانی در اهواز نشان از اوضاع اسفناک آلودگی هوا در اهواز دارد بنابراین الزامی می باشد که مسئولان فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن اساسی جهت کاهش آلودگی هوا در اهواز بکنند

او همچنین ادامه داد: حکومت می‌تواند با پرداخت حق آلایندگی نفت، بسیاری از بیمارستانهای اهواز را  نیز تجهیز کند و همچنین آن در حالی می باشد که با تزریق حق آلایندگی نفت می قدرت به نحو کارشناسی شده فضای محیط زیست ایجادکرد تا بتوان از حجم آلودگی هوا  در آن حوزه انتخابیه  نیز کاسته می شود.

فلرهای نفتی با گازهای گوگردی آسمان اهواز را آلوده کردند

نماینده شهروندان و مردم شهر اهواز در مجلس افزود:فلرهای نفتی گازهای سمی و همچنین گوگردی  تولید می کنند و همچنین آن آلایندگی ها روانه هوای اهواز می می شود.

عدم تامین حق آبه تالاب شادگان برشدت آلودگی هوای اهواز دامن زده می باشد

عضو کمیسیون کشاورزی ،آب ومنابع طبیعی مجلس با گفتن آنکه  فلرهای مشتعل نفتی تشدید کننده آلودگی هوای اهواز خواهند بود و همچنین آن پیشامد جدید سلامت شهروندان را هدف گرفته می باشد یادآورشد: عدم تامین حق آبه تالاب شادگان بر اوضاع آلودگی هوای اهواز دامن زده می باشد.

نوشته گازهای گوگردی و همچنین سمی در آسمان اهواز اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

گازهای گوگردی و همچنین سمی در آسمان اهواز در تاریخ ۲ November 2018 | 1:54 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

خدمت ادامه دارد

خدمت ادامه دارد |خدمت ادامه دارد از پتروشیمی| عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: هیات مدیره شرکت پتروشمی امیر ...