خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » انتشاراسامی هیئت‌ مدیره شرکتهای شستا تادوشنبه

انتشاراسامی هیئت‌ مدیره شرکتهای شستا تادوشنبه

انتشاراسامی هیئت‌ مدیره شرکتهای شستا تادوشنبه

|انتشاراسامی هیئت‌ مدیره شرکتهای شستا تادوشنبه از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: وزیر تعاون: تا دوشنبه اسامی هیئت مدیره شرکت‌های شستا نشر یافته شده می‌می شود و همچنین آن نخستین اقدام در خصوص شفاف سازی می باشد.

آقای شریعتمداری در جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجلس شورای اسلامی افزود: در صورتی که ساز و همچنین کار مستمری جهت ارتباط هرچه اکثرا و بیشتر به عمل بیاوریم بعضی از معظلات و مسائل و مشکلات برطرف می می شود.
او همچنین با گفتن آنکه آن جلسه مقدماتی می باشد ، گفت: در حوزه مسائل مرتبط به تامین فرهنگی و اجتماعی ، برنامه جذاب و جالب و خوب روشنی طی سالهای متمادی شاهد نبودیم و همچنین ضروری می باشد کمیته مشترکی را بوجود بیاوریم.
شریعتمداری گفت: در حوزه تعاون، کار و همچنین رفاه فرهنگی و اجتماعی بایستی و حتما کارگروه مشخصی
بین مجلس و همچنین وزارت خانه داشته باشیم و همچنین یک برنامه جذاب و جالب و خوب مشخصی را باره سازی کنیم .
او همچنین با گفتن آنکه یکی از اصول حاکم بر کار ما شفاف سازی می باشد، گفت: نخستین اقدام ، شفافیت در اعلام اسامی افراد هیات مدیره شرکت های شستا و همچنین وابسته به شرکت های شستا می باشد که در واقع آن نخستین اقدام جهت شفاف سازی می باشد.
او همچنین ادامه داد: بیش از هزار مدیر در سراسر کشور در آن حوزه داریم و همچنین آن حق شهروندان و مردم شهر می باشد که بدانند افراد هیات مدیره آن شرکت ها چه افرادی خواهند بود.
وزیر تعاون، کار و همچنین رفاه فرهنگی و اجتماعی در ادامه گفت: در قسمت و بخش معاملات و همچنین بویژه تعاون هیچ چیزی بدون اطلاع و همچنین حضور شهروندان و مردم شهر انجام نمی می شود و همچنین هر گونه مزایده و همچنین مناقصه بایستی و حتما به صورت شفاف به شهروندان و مردم شهر اعلام می شود.
شریعتمداری افزود: در بحث انتصابات در آن وزارت خانه نیز بایستی و حتما اشکالات را برطرف کنیم.
او همچنین با گفتن آنکه بایستی و حتما عکسی از وضع موجود را ارائه کنیم که مشخص می شود چه چیز را تحویل گرفتیم، گفت: تا دوشنبه آن موضوع نیز روشن می می شود و همچنین در واقع اعلام می کنیم که در هر موقع وضع ما چگونه می باشد و همچنین یا صندوق های آن مجموعه در چه شرایطی قرار دارد، در آن خصوص از همه مدیران فعلی خواسته ایم تا عکسی از وضع موجود ارائه کنند.
شریعتمداری با گفتن آنکه سرمایه گذاری در کشور با مشکل مواجه می باشد، گفت: یکی از راهها بهره بری و استفاده از صندوق های بیمه ای می باشد که وجود دارد.
او همچنین گفت: در حوزه اشتغال نیز سه جلسه با شرکای فرهنگی و اجتماعی برگزار کردیم و همچنین هم اکنون ۱۲ و همچنین ۹ دهم قسمت و بخش سرپرست خانوارها، خانم ها خواهند بود که بایستی و حتما برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی می شود.
شریعتمداری افزود: ۵۰۰ کارآفرین برتر بعد از انقلاب را شناسایی کردیم که از آنها دعوت خواهیم کرد مشارکت کنند و همچنین در بحث آموزش های فنی و همچنین حرفه ای نیز قدم های خوبی برداشته شده می باشد.

نوشته انتشاراسامی هیئت‌ مدیره شرکتهای شستا تادوشنبه اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

انتشاراسامی هیئت‌ مدیره شرکتهای شستا تادوشنبه در تاریخ ۴ November 2018 | 6:42 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت رونقِ تولید در صنایع خوزستان

تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت رونقِ تولید در صنایع خوزستان |تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت ...