خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » تجمع اعتراضی بازنشستگان فولاد در اهواز

تجمع اعتراضی بازنشستگان فولاد در اهواز

تجمع اعتراضی بازنشستگان فولاد در اهواز

|تجمع اعتراضی بازنشستگان فولاد در اهواز از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: بازنشستگان تیم ملی صنعتی فولاد ایران امروز دوشنبه با حضور در مقابل در ورودی آن شرکت در اهواز ، خواهان پرداخت شدن حق سنوات خود شدند.

یکی از بازنشستگان تیم ملی صنعتی فولاد ایران که در آن تجمع در گفت وگو با روزنامه نویس و خبرنگار ایرنا گفتن کرد: در حدود ۳۰۰ فرد یا شخص از کارکنان تیم ملی که از سال شمسی ۹۵ بازنشسته شده اند ، به تا حال حق سنوات خود را گرفتن نکرده اند.
او همچنین گفت: از سال شمسی ۹۵ تا کنون وعده های بسیاری جهت پرداخت آن مطالبات داده شده ولی باید توجه داشت هنوز هیچ کاری انجام نگرفته می باشد.
آن فرد بازنشسته که خواست نامش فاش نشود، گفتن کرد : امروز هم مسئولان آن شرکت پاسخ مناسبی به تجمع بازنشستگان ندادند و همچنین ما هیچ امیدی به گرفتن حق سنوات خود نداریم.
تیم ملی فولاد خوزستان در سال شمسی ۱۳۴۲ به عنوان نخستین کارخانه نورد فولاد کشور در اهواز تاسیس شد و همچنین در سال شمسی ۱۳۸۸ با هدف خصوصی سازی به یکی از شرکت های زیرمجموعه «امیرمنصور آریا» واگذار شد ولی با کشف اختلاس ۳۰هزار میلیارد ریالی و همچنین ارتباط آن هم با ۲ بانک پهناور و بزرگ کشور، در سال شمسی ۱۳۹۰ مدیریت آن هم به روش موقت در اختیار دادگستری قرار گرفت و همچنین در نهایت در اسفند ۱۳۹۵ به بانک ملی واگذار شد.

نوشته تجمع اعتراضی بازنشستگان فولاد در اهواز اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

تجمع اعتراضی بازنشستگان فولاد در اهواز در تاریخ ۵ November 2018 | 3:10 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت رونقِ تولید در صنایع خوزستان

تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت رونقِ تولید در صنایع خوزستان |تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت ...