خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » کاندیداهای احتمالی جهت مدیریت در شرکت ملی گاز و همچنین معاونت برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی وزارت نفت

کاندیداهای احتمالی جهت مدیریت در شرکت ملی گاز و همچنین معاونت برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی وزارت نفت

کاندیداهای احتمالی جهت مدیریت در شرکت ملی گاز و همچنین معاونت برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی وزارت نفت

|کاندیداهای احتمالی جهت مدیریت در شرکت ملی گاز و همچنین معاونت برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی وزارت نفت از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: براساس پیگیری های به عمل آمده حسن منتظر تربیت، محسن دلاویز، سعید توکلی و همچنین محمود امین نژاد گزینه های احتمالی جهت مدیریت در شرکت ملی گاز و همچنین علی مبینی دهکردی گزینه تصدی معاونت برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنین نظارت برمنابع هیدروکربوری خواهند بود.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در دستگاه‌های اجرایی، در ۲۵ شهریورماه سال شمسی جاری نهایی شد. که بر آن اساس تا ۲۶ آبان ماه بازنشستگانی که شامل پست های کلیدی مانند استانداران، معاونین وزرا، شهرداران و همچنین غیره بایستی و حتما پست خود را تحویل فرد جوون تر دهند.

آن اوضاع در وزارت نفت شرایط پیچیده‌تری دارد و همچنین از ۱۰ معاونت وزیر نفت، هشت معاونت مشمول آن قانون می‌شوند و همچنین بایستی و حتما محل کسب و کار خود براساس مهلت قوانین و قانونی ترک کنند.

با نگاهی به معاونان بازنشسته وزارت نفت بایستی و حتما گفت آقایان رکن‌‎الدین جوادی دست یار وزیر نفت در مسائل نظارت بر منابع هیدروکربوری، امیرحسین زمانی نیا دست یار مسائل بین‌الملل و همچنین بازرگانی وزیر نفت، شجاع الدین بازرگانی دست یار مسائل حقوقی و همچنین مجلس وزیر نفت، حبیب الله بیطرف دست یار مسائل مهندسی پژوهش و همچنین فناوری وزیر نفت، علی کاردر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، حمیدرضا عراقی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، رضا نوروززاده مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و همچنین محمد مهدی رحمتی دست یار وزیر در مسائل برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی، افرادی هستندکه بایستی و حتما جای خود را به اشخاص جوانتر دهند.

در به گفته های قبل به جانشینان احتمالی مدیریت بر شرکت ملی صنایع پتروشیمی و همچنین شرکت ملی نفت ایران پرداختیم و همچنین در آن به گفته به گزینه هایی که جهت پست مدیریت در شرکت ملی گاز ایران به گوش رسیده و همچنین همچنین معاونت برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنین نظارت بر منابع هیدرو کربوری بپردازیم.

هرچند که تاکید می می شود آن اشخاص تنها و فقط گزینه های احتمالی می باشد و همچنین بایستی و حتما دید آیا وزیر نفت از میان آن اشخاص فردی را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت ملی گاز انتخاب می کند یا آنکه گزینه غیره ای مطرح می باشد که تا کنون نامی از آن هم به میان نیامده می باشد.

*حسن منتظر تربتی

حسن تربتی متولد سال شمسی ۱۳۴۳  در  تربت حیدریه‌ می باشد او همچنین از سال شمسی ۱۳۶۷ در صنعت نفت استخدام و همچنین مشغول به کار شده‌می باشد.

آن متخصص صنعت گاز هم اکنون به عنوان مدیر عامل شرکت مهندسی و همچنین توسعه گاز ایران  مشغول به کار می باشد؛ از سوابق شغلی تربتی می قدرت به ریاست مسائل هماهنگی و همچنین نظارت بر تولید، انتقال و همچنین توزیع گاز ، ریاست سرویس ها و خدمات مهندسی پالایش مدیریت عملیات، پالایش شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد،مدیر دیسپچینگ ملی گاز، مدیر برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی شرکت ملی گاز اشاره کرد.

او همچنین شامل مدرک تحصیلی  فوق لیسانس  مهندسی صنایع  از دانشگاه پلی تکینک امیرکبیر و همچنین لیسانس مهندسی شیمی از دانشکده نفت آبادان می باشد.

*محسن دلاویز

محسن دلاویز در سال شمسی ۱۳۵۵ در شهرستان “گچساران” واقع در جنوب اروپایی استان “کهگیلویه و همچنین بویراحمد” به دنیا آمد. او همچنین شامل مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت دولتی با گرایش مدیریت تحول می باشد.

مدیر کل حوزه ریاست، دبیر شورای معاونین، عضو شورای تحول اداری، مدیر تشکیلات، روش‌ها و همچنین تحول اداری شامل سوابقی می باشد که دلاویز در دوران حضورش در نهاد انرژی اتمی ایران عهده دار بود.

او همچنین پیش از فعالیت در نهاد انرژی اتمی ایران، در نهاد مدیریت و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی به عنوان کارشناس آمار و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنین کارشناس تسهیلات تکلیفی و همچنین مسائل اشتغال زایی فعالیت داشت.

با آغاز به کار حکومت یازدهم دلاویز به عنوان مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد فعالیت نفتی خود را آغاز کرد و همچنین بعد از آن هم نامزدی خود را در انتخابات مجلس دهم ثبت کرد.

از دیگر سوابق کاری محسن دلاویز می قدرت به مدیریت بر شرکت نفت خزر اشاره کرد؛ او همچنین هم اکنون به عنوان مدیر عامل در شرکت بهینه سازی مصرف سوخت فعالیت می کند.

*سعید توکلی

سعید توکلی  متولد ۱۳۵۲ در شهرستان اصفهان می باشد؛ او همچنین در تاریخ ۱۳۷۶ در صنعت نفت استخدام و همچنین مشغول به کار شد. توکلی  هم‌اکنون  در سمت مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران مشغول می باشد.

از سوابق فعالیت سعید توکلی در صنعت نفت می قدرت به  تکنسین ارشد ابزار دقیق، مهندس برق وابزاردقیق تاسیسات تقویت فشارگاز، کارشناس ارشد تحلیل سیستم های منطقه دو انتقال گاز ایران، رییس تحلیل سیستم ها و همچنین مدیریت انرژی مهندسی منطقه دو انتقال گاز ایران، دست یار مهندسی وخدمات فنی منطقه دو عملیات انتقال گاز، مدیر منطقه شش عملیات انتقال گاز،مدیر منطقه پنج عملیات انتقال گاز ،مدیر منطقه ۲ عملیات انتقال گاز و همچنین دست یار مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران اشاره کرد.

توکلی شامل مدرک تحصیلی  فوق لیسانس  مهندسی صنایع گرایش مدیریت سیستم وبهره وری  از نهاد مدیریت صنعتی تهران  و همچنین  لیسانس مهندسی برق گرایش الکترونیک از دانشگاه صنعت نفت می باشد.

* محمود امین نژاد

محمود امین نژاد هم‌ اکنون مدیر عامل و همچنین نائب ریئس هیات مدیره شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس می باشد؛ اگرچه جوون می باشد ولی باید توجه داشت سوابق شغلی متعددی دارد که به عنوان نمونه می قدرت به ریاست هیات مدیره شرکت پتروشیمی دهدشت، معاونت طرحها و همچنین توسعه هلدینگ تیم سرمایه گذاری ایرانیان، عضو هیات مدیره شرکت پلیمر کرمانشاه، ریاست هیات مدیره شرکت پتروشیمی گچساران، نائب ریاست هیات مدیره پتروشیمی ایلام اشاره کرد.

همچنین از دیگر سوابق شغلی امین نژاد می قدرت به مجری قراردادهای مهندسی و همچنین خرید شرکت پتروشیمی مهاباد، سرپرست و همچنین نائب ریئس هیات مدیره پتروشیمی لردگان، مدیرعامل و همچنین عضو هیات پتروشیمی لرستان، مدیرمهندسی و همچنین ساختمان پتروشیمی لرستان، ریاست مهندسی فرآیند پتروشیمی لرستان ، ناظر پروژه های شرکت پتروشیمی تبریز با پژوهشگاه صنعت نفت، بررسی کننده و پروهشگر ارشد واحد بررسی و همچنین توسعه پتروشیمی تبریز، ریاست نوبتکاری واحدهای پلی اتیلن و همچنین بوتن -۱ پتروشیمی تبریز و همچنین  نوبتکاری ارشد اتاق کنترل واحد پلی اتیبن شرکت پتروشیمی تبریز اشاره کرد.

به به گفته فارس حال بایستی و حتما دید وزیر نفت از بین آن اشخاص گزینه نهایی خود را جهت سمت مدیرعاملی بر شرکت ملی گاز ایران انتخاب می کند یا گزینه غیره ای جهت آن سمت وجود دارد که رسانه ها از آن هم بی خبرند.

*معاونت برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنین نظارت برمنابع هیدروکربوری

یکی دیگر از معاونت های مهمی که در وزارت نفت نقش کلیدی ایفا می کند معاونت های برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنین نظارت برمنابع هیدرو کربوری می باشد که هم اکنون سید مهدی رحمتی و همچنین رکن الدین جوادی در آن معاونت ها مشغول به کار خواهند بود.

ظاهرا براساس اراده و تصمیم راسخ جدیدی که اتخاذ شده می باشد آن معاونت ها قرار می باشد دوباره با هم ادغام شوند و همچنین احتمالا علی مبینی دهکردی جهت آن سمت یعنی معاونت برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی و همچنین نظارت برمنابع هیدروکربوری در نظر گرفته شده اند.

بایستی و حتما گفت علی دهکردی متولد سال شمسی ۱۳۳۴ می باشد ولی باید توجه داشت ظاهرا به دلیل استخدام در مجمع تشخیص مصلحت نظام مانعی جهت فعالیت او همچنین وجود ندارد.

نوشته کاندیداهای احتمالی جهت مدیریت در شرکت ملی گاز و همچنین معاونت برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی وزارت نفت اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

کاندیداهای احتمالی جهت مدیریت در شرکت ملی گاز و همچنین معاونت برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی وزارت نفت در تاریخ ۵ November 2018 | 1:49 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل |اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در ...