خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » عالی‌پور: مشعل‌های منطقه ها و مناطق نفتخیز جنوب تا سه سال شمسی بعدی خاموش می‌شوند

عالی‌پور: مشعل‌های منطقه ها و مناطق نفتخیز جنوب تا سه سال شمسی بعدی خاموش می‌شوند

عالی‌پور: مشعل‌های منطقه ها و مناطق نفتخیز جنوب تا سه سال شمسی بعدی خاموش می‌شوند

|عالی‌پور: مشعل‌های منطقه ها و مناطق نفتخیز جنوب تا سه سال شمسی بعدی خاموش می‌شوند از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: مدیرعامل شرکت ملی منطقه ها و مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: با تخصیص یک میلیارد و همچنین ۲۰۰ میلیون دلار اعتبار همه مشعل‌های موجود در سطح شرکت ملی منطقه ها و مناطق نفتخیز جنوب تا سه سال شمسی بعدی خاموش خواهند شد.

بیژن عالی‌پور، اظهار کرد: شرکت ملی منطقه ها و مناطق نفت‌خیز جنوب و همچنین وزارت نفت به دنبال کاهش آلودگی هوا در کلانشهرها خواهند بود و همچنین در آن باره اقدامات خیلی زیاد خوبی در حال انجام می باشد.

او همچنین افزود: با پیگیری و همچنین تلاش‌هایی که در بحث کاهش آلودگی هوا و همچنین انجام مسئولیت‌های فرهنگی و اجتماعی گرفته شده می باشد، اعتباری را جذب کرده‌ایم تا بتوانیم در آن راستا اقدامات و همچنین گام‌های خیلی زیاد موثری را برداریم.

مدیرعامل شرکت ملی منطقه ها و مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: در آن باره با تخصیص یک میلیارد و همچنین ۲۰۰ میلیون دلار اعتبار تا سه سال شمسی بعدی همه مشعل‌های موجود در سطح شرکت ملی منطقه ها و مناطق نفتخیز جنوب خاموش خواهند شد.

عالی‌پور خاطرنشان‌کرد: خاموش شدن همه مشعل‌ها در سطح شرکت ملی منطقه ها و مناطق نفت‌خیز جنوب کاری می باشد که با جدیت به دنبال اجرایی کردن آن هم هستیم و همچنین در آن باره از همه قدرت داخلی بهره بری و استفاده خواهیم کرد/ایسنا

نوشته عالی‌پور: مشعل‌های منطقه ها و مناطق نفتخیز جنوب تا سه سال شمسی بعدی خاموش می‌شوند اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

عالی‌پور: مشعل‌های منطقه ها و مناطق نفتخیز جنوب تا سه سال شمسی بعدی خاموش می‌شوند در تاریخ ۶ November 2018 | 11:06 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت رونقِ تولید در صنایع خوزستان

تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت رونقِ تولید در صنایع خوزستان |تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت ...