خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » موج جدید تجمع کارگران تیم ملی فولاد مقابل استانداری خوزستان

موج جدید تجمع کارگران تیم ملی فولاد مقابل استانداری خوزستان

موج جدید تجمع کارگران تیم ملی فولاد مقابل استانداری خوزستان

|موج جدید تجمع کارگران تیم ملی فولاد مقابل استانداری خوزستان از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: جمعی از کارکنان و همچنین کارگران تیم ملی صنعتی فولاد ایران در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق و همچنین مطالبات چند ماهه خود مقابل استانداری خوزستان تجمع کردند.

یکی از کارگران معترض به نمایندگی از سایر کارگران اظهار کرد: سه ماه می باشد که حقوق گرفتن نکرده‌ایم و همچنین شرایط جهت زندگی خیلی زیاد دشوار می باشد.
او همچنین افزود: حقوق مرداد، شهریور و همچنین مهرماه را به ما نداده‌اند و همچنین آبان ماه نیز در حال تمام شدن می باشد و همچنین هیچ خبری از پرداخت مطالبات نیست.
آن کارگر ادامه داد: شرایط در کارخانه به شکلی می باشد که دیگر ماده ابتدایی و اولیه چندانی نیز جهت تولید نداریم و همچنین بایستی و حتما فکری نیز جهت تامین مواد ابتدایی و اولیه مورد مستلزم و نیاز تولید شرکت می شود. همچنین اکثرا و بیشتر محصولات تولید شده نیز به فروش نرفته می باشد و همچنین در کارخانه دپو شده می باشد.
امروز ۱۹ آبان ماه جمعی از کارکنان و همچنین کارگران تیم ملی صنعتی فولاد ایران در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق و همچنین مطالبات چند ماهه خود و همچنین تامین مواد ابتدایی و اولیه مورد مستلزم و نیاز تولید آن شرکت مقابل استانداری خوزستان تجمع کردند.

نوشته موج جدید تجمع کارگران تیم ملی فولاد مقابل استانداری خوزستان اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

موج جدید تجمع کارگران تیم ملی فولاد مقابل استانداری خوزستان در تاریخ ۱۰ November 2018 | 2:48 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل |اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در ...