خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » بازنشسته‌های هیات مدیره هم بایستی و حتما ترک پست کنند

بازنشسته‌های هیات مدیره هم بایستی و حتما ترک پست کنند

بازنشسته‌های هیات مدیره هم بایستی و حتما ترک پست کنند

|بازنشسته‌های هیات مدیره هم بایستی و حتما ترک پست کنند از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: تنها قسمت و بخش خصوصی شامل قانون منع به کارگیری بازنشتگان در دستگاه های دولتی نخواهد بود.

علی اکبری نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت و همچنین‌گو‌با خبر نگار «پتروتحلیل»، با گفتن آن مطلب افزود: دستگاه و همچنین یا نهاد هایی که تمام سهام آن هم ها دولتی و همچنین یا بخشی از  سهام آن هم نیز دولتی باشد و همچنین اعتبارات دولتی گرفتن کند، شامل قسمت و بخش های دولتی خواهند شد.

او همچنین در ادامه افزود: مدیران صنعت پتروشیمی و همچنین افراد هیات مدیره مجتمع ها نیز به نظر من هر شخص و همچنین مدیری شامل قانون منع به کارگیری اشخاص بازنشسته خواهد شد بایستی و حتما تا مهلت مشخص کردن شده کنار گذاشته شده و همچنین استعفا کند.

آن در حالی می باشد که قانون منع به کارگیری بازنشسته ها تا ۱۵ آذرماه به آن اشخاص اجازه می دهد تا سمت های خود را ترک کنند. در همین حال نگاهی به ترکیب افراد هیات مدیره شرکت های پتروشیمی نشان می دهد که آن اشخاص به دلایل گوناگون همچنان با هیات مدیره در عناوین متنوع و گوناگون و مختلف اعم از عضوهای غیرموظف همکاری می کنند،  گر چه بسیاری از شرکت ها می نامند: آن عضوها غیرموظف خواهند بود، ولی باید توجه داشت با توجه به آنکه همچنان آن شرکت ها موظف به پرداخت حقوق به آنها خواهند بود، پس به نظر می رسد بایستی و حتما آن اعضا نیز تغییر کنند.

نوشته بازنشسته‌های هیات مدیره هم بایستی و حتما ترک پست کنند اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

بازنشسته‌های هیات مدیره هم بایستی و حتما ترک پست کنند در تاریخ ۴ November 2018 | 2:46 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تعامل فولاد اکسین با شرکتهای پهناور و بزرگ فولادی کشور و همچنین استان

تعامل فولاد اکسین با شرکتهای پهناور و بزرگ فولادی کشور و همچنین استان |تعامل فولاد ...