خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » تولید و همچنین صادرات صنعت پتروشیمی اعلام شد

تولید و همچنین صادرات صنعت پتروشیمی اعلام شد

تولید و همچنین صادرات صنعت پتروشیمی اعلام شد

|تولید و همچنین صادرات صنعت پتروشیمی اعلام شد از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: مجتمع های پتروشیمی درمهرماه سال شمسی ۱۳۹۷ بیش از یک میلیون ششصد و همچنین سه هزار تن محصول به ارزش بیش از یک میلیارد دلار را صادر کردند.

تولید مجتمع های پتروشیمی تا پایان مهرماه ۹۷ در مجموع به۳۲.۱۰ میلیون تن و همچنین ارزش صادرات به بیش از ۷میلیارد و همچنین ۴۴۵ میلیون دلار رسید.

به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و همچنین به نقل از نیپنا؛ عملکرد ۲۰ مجتمع پتروشیمی مستقر درمنطقه ماهشهر تا پایان مهرماه امسال ۱۱ میلیون و همچنین سیصد و همچنین چهل و همچنین نه هزارتن بوده می باشد.

همچنین، عملکرد ۱۶ مجتمع پتروشیمی مستقر در منطقه عسلویه نشان می دهد، تولید واقعی آن منطقه در مدت زمان یاد شده بیش از ۱۴میلیون سیصد و همچنین بیست و همچنین هشت هزارتن بوده می باشد.

.بر پایه آن نقل از، تولید واقعی ۲۰ مجتمع پتروشیمی مستقردرمناطق داخلی کشور درمدت زمان مذکوردر بیش از ۶ میلیون و همچنین چهارصد و همچنین بیست و همچنین سه هزار تن بوده می باشد.

مجموع کل تولید صنعت پتروشیمی درمهرماه امسال بیش از۴.۴۹ میلیون تن بوده می است و خواهد بود.گفتنی می باشد که بالاترین عملکرد تولید تا پایان مهرماه امسال را مجتمع های خوزستان، اهتمام جم، پردیس، مهاباد،لرستان، خارک، خراسان،فن آوران، فرساشیمی، تخت جمشید پارس، نوری و همچنین شیراز به خود اختصاص دادند.

صادارت محصولات پتروشیمی تا پایان مهرماه به رقم ۱۲ میلیون و همچنین ششصد و همچنین چهل و همچنین یک هزار تن به ارزش۷ میلیارد و همچنین چهارصد و همچنین چهل و همچنین پنج میلیون دلار رسید.

مجتمع های پتروشیمی درمهرماه سال شمسی ۱۳۹۷ بیش از یک میلیون ششصد و همچنین سه هزار تن محصول به ارزش بیش از ۱ میلیارد دلار را صادر کردند.

درمنطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از ابتدای سال شمسی جاری تا پایان مهر ماه بیش از شش میلیون و همچنین ششصد و همچنین پنجاه و همچنین دو هزارتن محصول به ارزش سه میلیارد و همچنین هفتصد و همچنین نود و همچنین پنج میلیون دلارصادر شد و همچنین در منطقه ماهشهر نیز بیش از سه میلیون و همچنین چهارصد و همچنین هفتاد و همچنین هفت هزار تن محصول به ارزش بیش از دو میلیارد و همچنین نودو هفت میلیون دلار روانه بازارهای بین المللی شد.

همچنین درسایر منطقه ها و مناطق، بیش از دو میلیون و همچنین پانصد و همچنین یازده هزار تن محصول به ارزش یک میلیارد و همچنین پانصد و همچنین پنجاه و همچنین دو میلیون دلار صادر شده است.بر اساس آن نقل از ، بالاترین مقدار و اندازه و میزان صادرات را از نظر وزنی پتروشیمی نوری با حدود یک میلیون و همچنین پانصد و همچنین نود هزارتن و همچنین ازنظرارزشی نیز همین مجتمع با بیش از یک میلیارد دلاردر منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از ابتدای سال شمسی تا پایان مهر به خود اختصاص داد.

همچنین درمنطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ، مجتمع پتروشیمی بندرامام با بیش از یک میلیون تن صادرات توانسته بود بیش از۶۴۴میلیون و همچنین هفتصد و همچنین شصت و همچنین هشت هزار دلار صادرات را رقم بزند.

در سایر منطقه ها و مناطق نیز پتروشیمی خارک بیش از۶۴۰ هزار تن محصول را به ارزش بیش از ۲۶۶ میلیون دلار روانه بازارهای خارجی کرد و همچنین رتبه نخست را در باره صادرات به خود اختصاص داد.

نوشته تولید و همچنین صادرات صنعت پتروشیمی اعلام شد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

تولید و همچنین صادرات صنعت پتروشیمی اعلام شد در تاریخ ۱۴ November 2018 | 3:30 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تعامل فولاد اکسین با شرکتهای پهناور و بزرگ فولادی کشور و همچنین استان

تعامل فولاد اکسین با شرکتهای پهناور و بزرگ فولادی کشور و همچنین استان |تعامل فولاد ...