خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » ادامه موج جدید تجمع کارگران تیم ملی فولاد مقابل استانداری

ادامه موج جدید تجمع کارگران تیم ملی فولاد مقابل استانداری

ادامه موج جدید تجمع کارگران تیم ملی فولاد مقابل استانداری

|ادامه موج جدید تجمع کارگران تیم ملی فولاد مقابل استانداری از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: کارکنان تیم ملی فولاد ایران امروز نیز جهت سومین روز متوالی در اعتراض به حقوق و همچنین مطالبات پرداخت نشده خود مقابل استانداری خوزستان تجمع کردند.

کارکنان تیم ملی فولاد مدت بسیاری می باشد که جهت تحقق خواسته‌های خود دست به اعتراض می‌زنند و همچنین در مقطعی با پرداخت مقداری از حقوق آن هم‌ها تجمع خاتمه می‌یابد و همچنین بار دیگر در ماه بعد شاهد تکرار آن هم  هستیم.

آن بار نیز آن هم‌ها با تجمع درب استانداری و همچنین با در دست داشتن پلاکاردهایی خواستار توجه مسئولین استانی و همچنین حل مشکل تیم ملی فولاد ایران جهت دائما شدند.

اگرچه در مردادماه مدیرعامل تیم ملی فولاد ایران وعده تأمین مواد ابتدایی و اولیه و همچنین آغاز به کار خطوط کارخانه را به کارکنان داده بود ولی همچنان کارکنان نسبت به نبود مواد ابتدایی و اولیه و همچنین دست‌های پشت پرده که مانع رونق‌ گرفتن تیم ملی فولاد می‌می شود، معترض خواهند بود.

در شهریور ماه نیز مدیرعامل تیم ملی صنعتی فولاد ایران گفت: با آغاز تولید در آن بنگاه اقتصادی و همچنین از محل سود حاصل از فروش، به زودی همه مطالبات کارگران تسویه خواهد شد.

تیم ملی فولاد ایران یکی از قطب‌های اصلی تولید فولاد کشور می باشد که در سال شمسی ۹۵ به بانک ملی ایران واگذار شد. اردیبهشت امسال استانداری از مصوبه‌ای در ستاد تسهیل کشور جهت تیم ملی فولاد ایران خبر داد که طبق آن مصوبه ۵۰ میلیارد تومان جهت سرمایه در گردش آن کارخانه، از سوی بانک ملی به تیم ملی فولاد ایران ضمانت نامه داده می شود تا بتواند مواد مصرفی مورد مستلزم و نیاز را تأمین نماید.

اگرچه در روزهای نخست آن واگذاری جرقه‌ای از امید در دل کارکنان روشن شد ولی بعد از زمان کوتاهی اوضاع را نابسامان‌تر از قبل دیدند.

معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی و مالی شرکت تیم ملی و همچنین اعتراض کارگران آن هم درحالی می باشد که مدیرعامل آن هم از تسویه یک هزار میلیارد ریال از بدهی‌های تیم ملی به نهاد خصوصی سازی در سال شمسی جاری و همچنین پرداخت مابقی مبلغ در ۶ فقره چک تا سال شمسی ۱۴۰۰به آن نهاد خبر داده می باشد.

نوشته ادامه موج جدید تجمع کارگران تیم ملی فولاد مقابل استانداری اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

ادامه موج جدید تجمع کارگران تیم ملی فولاد مقابل استانداری در تاریخ ۱۵ November 2018 | 6:15 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تعامل فولاد اکسین با شرکتهای پهناور و بزرگ فولادی کشور و همچنین استان

تعامل فولاد اکسین با شرکتهای پهناور و بزرگ فولادی کشور و همچنین استان |تعامل فولاد ...