خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » راهپیمایی کارگران مجتمع هفت تپه در شهرستان شوش/خواستار بازگرداندن مدیریت خصوصی مجتمع به حکومت هستیم

راهپیمایی کارگران مجتمع هفت تپه در شهرستان شوش/خواستار بازگرداندن مدیریت خصوصی مجتمع به حکومت هستیم

راهپیمایی کارگران مجتمع هفت تپه در شهرستان شوش/خواستار بازگرداندن مدیریت خصوصی مجتمع به حکومت هستیم

|راهپیمایی کارگران مجتمع هفت تپه در شهرستان شوش/خواستار بازگرداندن مدیریت خصوصی مجتمع به حکومت هستیم از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: در ادامه اعتراضات صنفی کارگران مجتمع کشت و همچنین صنعت هفت تپه، شماری از کارگران آن واحد صنعتی صبح امروز خیابان منتهی به میدان هفت تپر تا مصلی شهرستان شوش را راهپیمایی کردند.

در ادامه اعتراضات صنفی کارگران مجتمع کشت و همچنین صنعت هفت تپه، شماری از کارگران آن واحد صنعتی صبح امروز (جمعه ۲۵ آبان ماه) بعد از اجتماع چندین باره مقابل ساختمان فرمانداری شوش، خیابان منتهی به میدان هفت تپر تا مصلی شهرستان شوش را راهپیمایی کردند.

یکی از کارگران گفت: مجتمع کشت و همچنین صنعت هفت تپه حدود ۴ هزار کارگر رسمی، پیمانی و همچنین قراردادی شاغل دارد که طی چند ماه قبل دستمزد آنها به تاخیر افتاده می باشد. به همین دلیل کارگران آن کارخانه‌ها که با ادامه بی‌توجهی مسئولان کارخانه و همچنین استانی مواجه شده‌اند، صبح امروز در اعتراض به معوقات مزدی و همچنین مشخص نشدن اوضاع مجتمع از سوی کارفرما خیابان منتهی به میدان هفت تیر تا مصلی شهرستان شوش را راهپیمایی کردند.

به گفته او همچنین؛ برپایی اجتماع صنفی صبح امروز در حالی‌ست که در جریان آن کنش صنفی، کارگران به صورت نمادین تابوتی را که روی آن هم عنوان «مرحوم نان ده شرکت هفت تپه» نوشته شده بود را حمل و همچنین تشییع می‌کردند.

کارگر غیره ای در مورد مطالبات صنفی کارگران هفت تپه گفت: قسمت و بخش اصلی اعتراض کارگران نیز ناشی از مشکلاتی‌ست که اخیرا در ارتباط با محکومیت تعدادی از افراد هیات مدیره و همچنین سهامداران مجتمع بوجود آمده می باشد.

طبق ادعای کارگران؛ با افزایش معظلات و مسائل و مشکلات آن کارخانه، در حال حاضر اوضاع مدیریتی آن مجتمع با بیش از ۴۵۰۰ کارگر نامشخص بوده و همچنین کارگران امروز با حضور در مصلی شوش، خواستار بازگرداندن مدیریت خصوصی آن مجتمع پهناور و بزرگ به قسمت و بخش دولتی خواهند بود.

نوشته راهپیمایی کارگران مجتمع هفت تپه در شهرستان شوش/خواستار بازگرداندن مدیریت خصوصی مجتمع به حکومت هستیم اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

راهپیمایی کارگران مجتمع هفت تپه در شهرستان شوش/خواستار بازگرداندن مدیریت خصوصی مجتمع به حکومت هستیم در تاریخ ۱۶ November 2018 | 4:43 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تعامل فولاد اکسین با شرکتهای پهناور و بزرگ فولادی کشور و همچنین استان

تعامل فولاد اکسین با شرکتهای پهناور و بزرگ فولادی کشور و همچنین استان |تعامل فولاد ...