خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » درگیری کارگران ایرانی با چینی ها در پتروشیمی مسجدسلیمان + جزئیات

درگیری کارگران ایرانی با چینی ها در پتروشیمی مسجدسلیمان + جزئیات

درگیری کارگران ایرانی با چینی ها در پتروشیمی مسجدسلیمان + جزئیات

|درگیری کارگران ایرانی با چینی ها در پتروشیمی مسجدسلیمان + جزئیات از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: اردوان قنبری عنوان کرد: عصر دیروز یکشنبه ۲۷ آبان ماه، در پی درگیری سرکارگر چینی با کارگر ایرانی بر سر تذکر رعایت موارد و نکات ایمنی و همچنین عدم توجه به آن تذکر توسط کارگر ایرانی، منجر به درگیری مختصری گردید که در انتها به شکستگی سر کارگر ایرانی و همچنین انتقال او همچنین به درمانگاه انجامید.

او همچنین افزود: در پی التهاب فضای مجازی و همچنین دامن زدن به آن پیشامد جدید صبح امروز دوشنبه ۲۸ آبان ماه، جمعی از کارگران ایرانی پتروشیمی مسجدسلیمان، مانع وارد شدن کارگران چینی به محوطه کارگاهی شده و همچنین کارگران چینی به وبسایت و مرکز خبرهای جدید استراحت خود بازگردانده شدند.

فرماندار مسجد سلیمان خاطرنشان کرد: در آن درگیری تعدادی از دوچرخه های کارگران چینی که با آن هم به محوطه کارگاهی رفت و همچنین آمد می کردند توسط کارگران ایرانی معترض تخریب و همچنین به آتش کشیده شد.

او همچنین ادامه داد: پیشامد جدید فیصله پیدا کرده و همچنین امروز جهت آرامش فضا و همچنین کارگران، پتروشیمی تعطیل شده می باشد.

نوشته درگیری کارگران ایرانی با چینی ها در پتروشیمی مسجدسلیمان + جزئیات اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

درگیری کارگران ایرانی با چینی ها در پتروشیمی مسجدسلیمان + جزئیات در تاریخ ۱۹ November 2018 | 9:13 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل |اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در ...