خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » تنش کارگری پتروشیمی مسجدسلیمان را تعطیل کرد

تنش کارگری پتروشیمی مسجدسلیمان را تعطیل کرد

تنش کارگری پتروشیمی مسجدسلیمان را تعطیل کرد

|تنش کارگری پتروشیمی مسجدسلیمان را تعطیل کرد از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: اردوان قنبری روز دوشنبه در گفت وگو با روزنامه نویس و خبرنگار ایرنا با رد بعضی شایعات مبنی بر درگیری تعداد بسیاری از کارگران چینی و همچنین ایرانی در پتروشیمی مسجدسلیمان، گفتن کرد: دیروز یکشنبه در پی تذکر سرکار گر چینی مبنی بر رعایت اصول ایمنی در هنگام کار به یک جوشکار ایرانی، یک درگیری فیزیکی مختصر به وجود آمد.
او همچنین ادامه داد: آن درگیری منجر به شکستن سر فرد ایرانی شد که مراحل درمانی او همچنین به صورت سرپایی انجام و همچنین مرخص شد.
سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان با اشاره به آنکه در خصوص آن حادثه بعضی مشغول فضاسازی خواهند بود، گفت: آن حادثه به منظور تذکر انضباطی و همچنین رعایت موارد ایمنی در هنگام کار بوده می باشد ولی باید توجه داشت در هر صورت موضوع بایستی و حتما از طریق دادستانی پیگیری می شود.
قنبری با اشاره به آنکه امروز صبح تعدادی از کارگران ایرانی پتروشیمی مسجد سلیمان با تاثیر از آن فضاسازی ها در مقابل محل کسب و کار خود تجمع کردند، افزود: آن تجمع مانع وارد شدن کارکنان چینی به داخل کارگاه شد که در نهایت پتروشیمی اعلام تعطیلی کرد.
او همچنین ادامه داد: همچنین به دلیل ساخته یا ایجاد آن تنش در محل کار، سرکارگر چینی از سوی پیمانکاران آن کشور که مسئولیت بخشی از ساخت و همچنین اجرای پروژه پتروشیمی مسجدسلیمان را بر عهده دارند، اخراج شد.
گفتنی می باشد، مجتمع پتروشیمی مسجد سلیمان در زمینی به مساحت ۴۰۰ هکتار و همچنین در منطقه زیلایی مسجد سلیمان، در ۱۳۰ کیلومتری شمال شرقی اهواز، ۳۰ کیلومتری شمال اروپایی شهرستان مسجد سلیمان مجاور جاده لالی(منطقه هفت شهیدان) و همچنین ۱۱٫۵ کیلومتری جنوب رودخانه کارون قرار دارد.

نوشته تنش کارگری پتروشیمی مسجدسلیمان را تعطیل کرد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

تنش کارگری پتروشیمی مسجدسلیمان را تعطیل کرد در تاریخ ۱۹ November 2018 | 5:25 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

290500_747.jpg

سود ۱۲۰ میلیارد ریالی کارون از پروژه‌های بررسی و همچنین توسعه

سود ۱۲۰ میلیارد ریالی کارون از پروژه‌های بررسی و همچنین توسعه |سود ۱۲۰ میلیارد ریالی ...