خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » تخصیص سهم ۳ درصدی دخل و درآمد نفت خوزستان کمتر از یک‌سیزدهم می باشد!

تخصیص سهم ۳ درصدی دخل و درآمد نفت خوزستان کمتر از یک‌سیزدهم می باشد!

تخصیص سهم ۳ درصدی دخل و درآمد نفت خوزستان کمتر از یک‌سیزدهم می باشد!

|تخصیص سهم ۳ درصدی دخل و درآمد نفت خوزستان کمتر از یک‌سیزدهم می باشد! از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: نماینده اهواز با گفتن آنکه عملکرد در پرداخت سهم ۳ درصدی استان خوزستان از صادرات نفت کشور خیلی زیاد ضعیف بوده می باشد، گفت: مقدار و اندازه و میزان تخصیص آن سهم ۳ درصدی تا پایان تیرماه سال شمسی ۹۷ کمتر از یک سیزدهم قسمت و بخش بوده می باشد.

علی ساری در حاشیه بازدید از نمایشگاه صنعت نفت و همچنین حفاری خوزستان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس قانون بایستی و حتما سهم ۳ درصدی از صادرات نفتی به منطقه ها و مناطق نفتخیز و همچنین استان خوزستان پرداخت می شود ولی باید توجه داشت متاسفانه تخصیص در آن باره خیلی زیاد کمتر از سهم خوزستان می باشد.

او همچنین با گفتن آنکه عملکرد در پرداخت سهم ۳ درصدی استان خوزستان از صادرات نفت کشور خیلی زیاد ضعیف بوده می باشد، افزود: مقدار و اندازه و میزان تخصیص در آن باره تا پایان تیرماه سال شمسی ۹۷ کمتر از یک سیزدهم بوده می باشد.

نماینده اهواز عنوان کرد: اقداماتی در آن باره در مجلس شورای اسلامی انجام گرفته تا شاهد تحولاتی در تخصیص آن سهم باشیم.

او همچنین ادامه داد: همچنین صحبت‌هایی با وزیر نفت در باره پرداخت حق آلایندگی نفت به استان خوزستان انجام گرفته می باشد تا شاهد پرداخت آن سهم به استان خوزستان باشیم.

ساری تصریح کرد: در بحث سهم ۳ درصدی خوزستان از صادرات نفت نیز صحبت‌هایی با ریاست نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین بودجه انجام گرفته می باشد و همچنین امیدواریم بتوانیم گام‌های اساسی در تخصیص آن سهم به استان خوزستان برداریم.

او همچنین ادامه داد: در صورتی که آن سهم ۳ درصدی به صورت کامل تخصیص پیدا کند، قطعا شاهد تحولاتی در استان خوزستان خواهیم بود و همچنین در تلاش هستیم تا آن مهم بررسی کننده و پروهشگر می شود.

نوشته تخصیص سهم ۳ درصدی دخل و درآمد نفت خوزستان کمتر از یک‌سیزدهم می باشد! اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

تخصیص سهم ۳ درصدی دخل و درآمد نفت خوزستان کمتر از یک‌سیزدهم می باشد! در تاریخ ۲۴ November 2018 | 5:46 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل |اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در ...