خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » تشکیل کمیته مقابله با قاچاق سوخت در کمیسیون انرژی مجلس

تشکیل کمیته مقابله با قاچاق سوخت در کمیسیون انرژی مجلس

تشکیل کمیته مقابله با قاچاق سوخت در کمیسیون انرژی مجلس

|تشکیل کمیته مقابله با قاچاق سوخت در کمیسیون انرژی مجلس از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: عضو کمیسیون انرژی مجلس از تشکیل کمیته مقابله با قاچاق سوخت در آن کمیسیون خبر داد.

حجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه جذاب و جالب و خوب‌های مجلس جهت جلوگیری از قاچاق سوخت، گفت: به تا حال در کمیسیون انرژی جلساتی مختلفی با کارشناسان، نمایندگانی از وزارت نفت و همچنین نیز کارشناسانی از مرکز پژوهش‌های مجلس در مورد پیدا کردن و یافتن راه‌هایی جهت مبارزه با قاچاق سوخت تشکلیل داده‌ایم.

او همچنین با گفتن آنکه در آن جلسات همه افراد کمیسیون و همچنین  نیز نمایندگان حکومت معتقدند که بایستی و حتما راهی جهت مقابله با قاچاق سوخت پیدا می شود، اظهار داشت: بر همین اساس کمیته‌ مشترکی متشکل از نمایندگانی از کمیسیون انرژی، حکومت و همچنین کارشناسان قسمت و بخش نفت تشکیل شده تا راه‌های عملیاتی جهت مبارزه با قاچاق سوخت پیدا کنند.

نماینده شهروندان و مردم شهر شادگان در مجلس تصریح کرد: قرار می باشد کمیته مشترک کمیسیون انرژی و همچنین حکومت جهت جلوگیری از قاچاق سوخت، بعد از نمایش جلسات با صاحبنظران و همچنین کارشناسان در آن حوزه، نقل از جامعی تهیه کند.

**ارائه نقل از کمیته مقابله با قاچاق سوخت به هیئت‌رئیسه مجلس

جت‌الاسلام ناصری‌نژاد اضافه کرد: براساس برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی‌های انجام شده، قرار می باشد نقل از کمیته مقابله با قاچاق سوخت بعد از نهایی شدن در تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس می شود که رد صورت صلاحدید هیئت‌رئیسه، در صحن پارلمان و همچنین در یکی از جلسات خواندن و قرائت خواهد شد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: در شرایطی که نرخ ارز افزایش و همچنین به تبع آن هم ارزش پول ملی کاهش می‌یابد، قاچاق سوخت نیز صورت می‌گیرد که به تازگی با افزایش نرخ ارز شاهد افزایش قاچاق سوخت از کشور به خارج هستیم که بایستی و حتما با آن هم مقابله می شود.

نوشته تشکیل کمیته مقابله با قاچاق سوخت در کمیسیون انرژی مجلس اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

تشکیل کمیته مقابله با قاچاق سوخت در کمیسیون انرژی مجلس در تاریخ ۲۵ November 2018 | 6:47 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل |اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در ...