خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » احتمال افزایش ۲۰ درصدی تولید نفت ایران/تحریم‌ها را دور می‌زنیم

احتمال افزایش ۲۰ درصدی تولید نفت ایران/تحریم‌ها را دور می‌زنیم

احتمال افزایش ۲۰ درصدی تولید نفت ایران/تحریم‌ها را دور می‌زنیم

|احتمال افزایش ۲۰ درصدی تولید نفت ایران/تحریم‌ها را دور می‌زنیم از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: مدیر پشتیبانی ساخت و همچنین تامین کالای شرکت ملی نفت ایران با گفتن آن‌که احتمال افزایش ۲۰ درصدی تولید نفت ایران وجود دارد، گفت: راه مقابله و همچنین دور زدن تحریم‌ها را بلد هستیم و همچنین تا زمانی که جهت نفت ایران مشتری وجود داشته باشد و همچنین بتوانیم نفت را بفروشیم، حتی یک بشکه نیز از تولید نفت کشور را کاهش نخواهیم داد.

رامین قلمبر دزفولی با اشاره به اعمال تحریم‌ها بر صنعت نفت ایران اظهار کرد: با اعمال تحریم‌ها در حوزه صنعت نفت قطعا با مشکلاتی مواجه خواهیم شد ولی باید توجه داشت با سیاست‌های اجرایی در وزارت نفت به راحتی از آن تحریم‌ها عبور خواهیم کرد.

او همچنین افزود: با سیاست‌هایی که وزارت نفت در بحث ساخت داخل قطعات از چند سال شمسی قبل آغاز کرده می باشد، در حال حاضر بالای ۷۰درصد از مستلزم و نیاز صنعت نفت از درون کشور تامین می‌می شود.

مدیر پشتیبانی ساخت و همچنین تامین کالای شرکت ملی نفت ایران تصریح کرد: همه کالاهایی که به صورت ۱۰۰ درصدی ساخت داخل شده‌اند، می‌توانند مستلزم و نیاز صنعت نفت را در دوران تحریم‌ها تامین کنند.

قلمبر دزفولی با گفتن آن‌که آیا در شرایط اعمال تحریم‌ها کشور با مشکل مواجه خواهد شد یا خیر، عنوان کرد: صنعت نفت ایران هیچگاه در بحث تولید نفت حتی با اعمال تحریم‌ها دچار مشکل نخواهد شد زیرا راه مقابله و همچنین دور زدن تحریم‌ها را بلد هستیم.

او همچنین ادامه داد: تا زمانی که جهت نفت تولید ایران مشتری وجود داشته باشد و همچنین بتوانیم نفت را بفروشیم، حتی یک بشکه نیز از تولید نفت کشور را کاهش نخواهیم داد. در آن باره بلکه با اجرای پروژه‌های جدیدی که در حال پیگیری خواهند بود، احتمال افزایش ۲۰ درصدی تولید نفت نیز وجود دارد.

مدیر پشتیبانی ساخت و همچنین تامین کالای شرکت ملی نفت ایران با اشاره به کیفیت ساخت قطعات و همچنین تجهیزات نفتی توسط سازندگان داخلی، عنوان کرد: همه کالاهایی که در صنعت نفت مورد بهره بری و استفاده قرار می‌گیرند، مطابق استانداردهای بین المللی می باشد. بنابراین محصولات ساخت داخل کیفیت استانداردی دارند که در صنعت نفت مورد بهره بری و استفاده قرار می‌گیرند.

قلمبر دزفولی خاطرنشان کرد: در راستای بهبود شرایط، سازندگان داخلی بایستی و حتما روز به روز کیفیت محصولات تولیدی خود را ارتقا دهند./ایسنا

نوشته احتمال افزایش ۲۰ درصدی تولید نفت ایران/تحریم‌ها را دور می‌زنیم اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

احتمال افزایش ۲۰ درصدی تولید نفت ایران/تحریم‌ها را دور می‌زنیم در تاریخ ۲۶ November 2018 | 7:39 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل

اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در منطقه‌ویژه ماهشهر طی یکماه قبل |اخراج دستکم ۱۴۰ کارگر در ...