خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » هوای چند شهرستان خوزستان آلوده شد/ صنایع متهم اصلی

هوای چند شهرستان خوزستان آلوده شد/ صنایع متهم اصلی

هوای چند شهرستان خوزستان آلوده شد/ صنایع متهم اصلی

|هوای چند شهرستان خوزستان آلوده شد/ صنایع متهم اصلی از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: شاخص آلودگی هوا در اهواز در ساعت ۱۰ صبح امروز به عدد ۱۲۸ رسید و همچنین در اوضاع ناسالم جهت تیم‌های حساس قرار گرفت. آن در حالی می باشد که هوای اهواز در این روزها به دلیل بارش باران در اوضاع سالم و همچنین پاک قرار گرفته بود.

به غیر از اهواز، شاخص آلودگی هوای در دو شهرستان جنوبی شادگان و همچنین ماهشهر هم با قرار گرفتن روی اعداد ۱۱۰ و همچنین ۱۲۸ جهت تیم‌های حساس ناسالم می باشد.

همچنین هوای امروز شهرهای بهبهان، دزفول، شوش و همچنین گتوند پاک و همچنین هوای شهرهای اندیمشک، شوشتر و همچنین رامهرمز سالم می باشد.

شاخص کیفی هوا (AQI) معیاری می باشد که غلظت ترکیبات متنوع و گوناگون و مختلف آلاینده موجود در هوا را که شامل حدود مجاز متغایر و متفاوت با واحدهای متنوع و گوناگون و مختلف خواهند بود، تغییر پیدا کردن به یک عدد بدون واحد کرده و همچنین اوضاع آلودگی هوا را سطوح متنوع و گوناگون و مختلف دیدن کردن و نمایش می‌دهد.

به گفته ریاست حفاظت از محیط زیست خوزستان با افزایش تولید نفت و همچنین توسعه میادین غرب کارون، سهم فلرهای نفتی در آلودگی هوای اهواز از ۵۰ قسمت و بخش فراتر رفته می باشد.

کارشناسان تأکید می‌کنند که در زمان آلودگی هوا شهروندان بایستی و حتما تا حد ممکن در فضای آزاد حضور پیدا نکنند. سالمندان، کودکان و همچنین افرادی که بیماری قلبی و همچنین ریوی دارند به روش خاص مورد تاکید خواهند بود که بایستی و حتما حضور در فضای آزاد را به حداقل کاهش دهند و همچنین تنها جهت انجام کارهای ضروری از منزل و خانه خارج شوند.

همچنین اشخاص در فضای آزاد بهتر می باشد از ماسک بهره بری و استفاده کنند. قابل تأکید می باشد که ماسک‌های کاغذی که معمولا شهروندان و مردم شهر بهره بری و استفاده می‌کنند، اثر بخشی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را ندارد و همچنین بایستی و حتما در صورت امکان از ماسک‌های فیلتردار بهره بری و استفاده می شود.

نوشته هوای چند شهرستان خوزستان آلوده شد/ صنایع متهم اصلی اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

هوای چند شهرستان خوزستان آلوده شد/ صنایع متهم اصلی در تاریخ ۳۰ November 2018 | 7:08 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت رونقِ تولید در صنایع خوزستان

تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت رونقِ تولید در صنایع خوزستان |تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت ...