خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » تمدید گواهینامه استاندارد مدیریت یکپارچه سیمان بهبهان توسط نماینده رسمی IMQ ایتالیا

تمدید گواهینامه استاندارد مدیریت یکپارچه سیمان بهبهان توسط نماینده رسمی IMQ ایتالیا

تمدید گواهینامه استاندارد مدیریت یکپارچه سیمان بهبهان توسط نماینده رسمی IMQ ایتالیا

|تمدید گواهینامه استاندارد مدیریت یکپارچه سیمان بهبهان توسط نماینده رسمی IMQ ایتالیا از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: شرکت سیمان بهبهان با رویکرد مدیریت سیستمی، در ممیزی خارجی توسط نمایندهIMQ موفق به کسب تاییدیه جهت تمدید گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) جهت سه استاندارد ISO 9001 مدیریت کیفیت، ISO 14001 مدیریت محیط زیست و همچنین OHSAH18001 مدیریت ایمنی و همچنین بهداشت گردید.

محمد حاج نائب مدیرعامل سیمان بهبهان در جلسه ای که با حضور مدیران آن شرکت در محل سالن اجتماعات تشکیل شد، گفت: هدف ما دستیابی به شاخص های مناسب تولید و همچنین فروش با تکیه بر دانش پرسنل و همچنین بهینه سازی سیستم تولید می باشد، چرا که تکنولوژی شرکت قدیمی می باشد.

اهمیت و همچنین تامین محیط کار ایمن، از طریق آموزش، تامین وسایل حفاظت فردی، شناسایی و همچنین رفع شرایط ناایمن، و همچنین بطور کلی تامین محیطی سالم و همچنین مناسب جهت کارگران از اولویت های شرکت می باشد.

او همچنین افزود: شرکت سیمان بهبهان بر اساس برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی راهبردی در راستای تحقق چشم انداز مشخص کردن شده خود و همچنین با رویکرد مدیریت مبتنی بر فرآیند و همچنین با نظر به تاثیرات استانداردهای مدیریتی بر کسب نتایج و همچنین اهداف سازمانی اقدام به بکارگیری آن استانداردها نموده می باشد.

حاج نایب همچنین با تاکید بر فعال سازی ظرفیت های پرسنل گفت: با تکیه بر توانایی های پرسنل توانمند می قدرت به اهداف و همچنین چشم اندازها رسید.

نوشته تمدید گواهینامه استاندارد مدیریت یکپارچه سیمان بهبهان توسط نماینده رسمی IMQ ایتالیا اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

تمدید گواهینامه استاندارد مدیریت یکپارچه سیمان بهبهان توسط نماینده رسمی IMQ ایتالیا در تاریخ ۱۳ June 2019 | 3:38 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...