خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » مدیرشرایط اضطراری پتروشیمی فجر: در روزهای عادی فعالیت به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن زمان رخداد باشیم.

مدیرشرایط اضطراری پتروشیمی فجر: در روزهای عادی فعالیت به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن زمان رخداد باشیم.

مدیرشرایط اضطراری پتروشیمی فجر: در روزهای عادی فعالیت به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن زمان رخداد باشیم.

|مدیرشرایط اضطراری پتروشیمی فجر: در روزهای عادی فعالیت به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن زمان رخداد باشیم. از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: به نقل از وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی به نقل از روابط عمومی پتروشیمی فجر، در آن نشست که با حضور افراد مدیریت شرایط اضطراری و همچنین فرماندهی حادثه برگزار شد،غلامعلی زال خانی مدیرعامل شرکت و همچنین مدیر شرایط اضطراری اظهار کرد: “هدف از آن نشست ها که در ادامه برنامه جذاب و جالب و خوب های مدیریت ریسک تشکیل می می شود، اینست که کاری کنیم تا در شرایط عادی به نقطه اضطرار نرسیم. وهدف بعدی اینست که در صورتیکه تمامی قدرت خود را جهت پیش بینی و همچنین پیشگیری از حوادث در صنعت به کار گرفتیم و همچنین حادثه احتمالی پیش آمد، آنگاه قدرت خود را در مدیریت حادثه  و همچنین در زمان پیشامد جهت پاسخ دهی به کار گیریم”.

همچنین در آن نشست که یکشنبه ۲۶ خرداد برگزار شد، حامد بهروز دبیر کمیته شرایط اضطراری، گزارشی از برنامه جذاب و جالب و خوب های مدیریت ریسک، تداوم تولید،توانمندسازی تیم فرماندهی حادثه و همچنین طرح های پشگیری حادثه به اعضا داد.
همچنین در پایان، ضمن بررسی کردن و همچنین بازنگری چارت و همچنین دستورالعمل های مدیریت شرایط اضطراری شرکت،تشکیل نشست های منظم دوماهه، تهیه دستورالعمل شناسایی سناریوهای معتبر جهت مدیریت حوادث،تمرین دوره ای و همچنین توانمندسازی کارکنان و همچنین ارایه نقل از اقدامات انجام شده به اعضا و همچنین کارکنان شرکت به تصویب رسید.

 

نوشته مدیرشرایط اضطراری پتروشیمی فجر: در روزهای عادی فعالیت به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن زمان رخداد باشیم. اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

مدیرشرایط اضطراری پتروشیمی فجر: در روزهای عادی فعالیت به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن زمان رخداد باشیم. در تاریخ ۱۷ June 2019 | 1:08 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...