خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » همراه رسانه‌ها جهت ایفای رسالت شفاف سازی آنها هستیم

همراه رسانه‌ها جهت ایفای رسالت شفاف سازی آنها هستیم

همراه رسانه‌ها جهت ایفای رسالت شفاف سازی آنها هستیم

|همراه رسانه‌ها جهت ایفای رسالت شفاف سازی آنها هستیم از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: اطلاعیه روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس:


همراه رسانه‌ها جهت ایفای رسالت شفاف سازی آنها هستیم/ ابراز تأسف از اتهاماتی که متوجه اهالی رسانه در ماهشهر شده می باشد/ تلخی ساخته یا ایجاد اتاق شیشه‌ای در جامعه متوجه مدیران متخلف می باشد

به دنبال مسایل پیش آمده این روزها در بندر ماهشهر و همچنین طرح بعضی اتهام های به اهالی رسانه نسبت به اهالی رسانه، روابط عمومی‌ و همچنین مسائل بین‌الملل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در اطلاعیه‌ای به آن مسائل واکنش نشان داد و همچنین بر حمایت از رسانه‌ها جهت ایفای رسالت شفاف‌سازی تاکید کرد.

به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، متن آن اطلاعیه بدین شرح می باشد:

پر واضح می باشد که رسانه‌ها همچنین و علاوه بر آگاهی بخشی به جامعه و همچنین انتقال خبرهای جدید رسالتی حساس بر عهده دارند و همچنین آن هم شفاف‌سازی و همچنین ساخته یا ایجاد اتاق شیشه‌ای در جامعه می باشد. رسالتی که تلخی آن هم متوجه مدیران متخلف و همچنین شیرینی آن هم جهت مدیران راستگوی جامعه می باشد.

عمل به آن رسالت خطیر ولی باید توجه داشت جز در فضایی آزاد امکان‌پذیر نیست، فضایی که هیچ مسئولی خود را مصون از نقد نداند و همچنین رسانه‌ای در آن راه تحدید و همچنین متهم نشود.

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، وظیفه خود می‌داند آن فضا را جهت دسترسی خبرنگاران فراهم سازد.

با توجه به مسائل پیش آمده این روزها در بندر ماهشهر و همچنین اتهاماتی که متوجه اهالی غیور و همچنین پرتلاش رسانه‌های منطقه شده می باشد، روابط عمومی هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس، با ابراز تأسف از مسائل به‌وجود آمده، تاکید می‌کند حامی همه رسانه‌ها چه در شهرستان ماهشهر و همچنین چه سایر نقاط کشور می باشد.

ما رسانه‌ها را جهت ایفای رسالت شفاف سازی و همچنین ساخته یا ایجاد اتاق شیشه‌ای همراهی می‌کنیم و همچنین‌ نقد سازنده ایشان را با گوش جان پذیرا خواهیم بود.

امید داریم که شأن و همچنین جایگاه اهالی رسانه که نمایندگان انظار و افکار عمومی جامعه خواهند بود؛حفظ می شود و همچنین به جای اتهام‌زنی و همچنین رفتار غیر حرفه‌ای، تعامل با ایشان سرلوحه مأموریت و همچنین باورمان باشد.

انشاالله…

روابط عمومی و همچنین مسائل بین‌الملل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

نوشته همراه رسانه‌ها جهت ایفای رسالت شفاف سازی آنها هستیم اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

همراه رسانه‌ها جهت ایفای رسالت شفاف سازی آنها هستیم در تاریخ ۱۸ June 2019 | 10:28 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...