خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت رونقِ تولید در صنایع خوزستان

تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت رونقِ تولید در صنایع خوزستان

تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت رونقِ تولید در صنایع خوزستان

|تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت رونقِ تولید در صنایع خوزستان از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز از حمایت های ویژه مدیرعامل صندوقِ بازنشستگی با هدف رونق خط تولید و همچنین همکاری دادستانی اهواز و همچنین استاندار جهت رفع بدهی ۱۰ ساله شرکتِ لوله سازی خبر داد.

عضو هیات مدیره شرکت لوله سازی اهواز از تلاش جهت رفع بدهی ۱۰ ساله آن شرکت خبر داد.

حسام خوش بین فر عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز افزود: شرکت لوله سازی اهواز اولین شرکتی می باشد که توانسته بود ۵۰ کیلومتر از پروژه ملیِ گوره_جاسک را تولید و همچنین آزاد کند و همچنین امیدواریم در بعدی نزدیک، باقی لوله ها را نیز تولید و همچنین به کارفرما تحویل دهیم.

او همچنین افزود: موفقیت ما در آن پروژه از نتایج حمایت ها و همچنین تدبیر دکتر صالحی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری می باشد. حمایت های شبانه روزی و همچنین بی دریغ ایشان از مجموعه لوله سازی اهواز و همچنین فولاد اکسین باعث شد چرخه ی تولید در استان شاهد حرکت بزرگی باشد که جهت اولین بار ما بتوانیم تولید ورق های ترش را در کشور داشته باشیم.

خوش بین فر از همکاری دادستانی اهواز و همچنین استاندار جهت رفع بدهی ۱۰ ساله ی شرکتِ لوله سازی و همچنین حمایت های ویژه صندوقِ بازنشستگی با هدف رونق خط تولید خبر داد.

او همچنین یاداور شد: طی جلسه اخیری که با دادستان و همچنین استاندار محترم خوزستان داشتم، پیرامونِ حلِ معظلات و مسائل و مشکلاتِ شرکت لوله سازی اهواز و همچنین بانک پاسارگاد تدابیر مناسبی اتخاذ کردند و همچنین از هر دو بزرگوار تشکر ویژه دارم.

خوش بین فر با گفتن آنکه دادستان اهواز جهت کمک به صنعت و همچنین تولید عزمِ جدی دارد توضیح داد: همه ی َهم و همچنین غم دادستان معطوف به منویات رهبری درخصوص “رونق تولید” جهت کمک به مجموعه شرکت لوله سازی اهواز و همچنین تولید می باشد.

تلاش جهت رفع بدهی ۱۰ ساله لوله سازی اهواز

او همچنین گفت؛ دادستان توانسته بود در آن باره خیلی زیاد کمک بدهد و همچنین با دعوت از مدیرعاملِ محترم بانک پاسارگاد توانسته بود جهت خیلی از بدهی ها تخفیف بگیرد و همچنین چالش ۱۰ ساله ی شرکت لوله سازی اهواز با بانک پاسارگاد امیدواریم با کمک دادستان و همچنین استاندار محترم حل کنیم. با رفعِ آن مشکل، دغدغه ی ۱ هزار و همچنین ۷۰۰ قوه آن شرکت برطرف می می شود و همچنین با انگیزه ی اکثرا و بیشتر به سوی تولید حداکثری گام برمیدارند.

شرکت لوله سازی اهواز با تولید لوله های پروژه ی خطوط لوله ی گوره _ جاسک توانسته بود ۵۰ کیلومتر ابتدایی و اولیه را تولید کند. شرکت فولاد اکسین طی ماه جاری جهت اولین بار در شرایط تحریم توانسته بود ورق های ترش را تولید و همچنین در اختیار شرکت لوله سازی اهواز بگذارند.

نوشته تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت رونقِ تولید در صنایع خوزستان اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

تلاش مدیرعامل صندوق بازنشستگی جهت رونقِ تولید در صنایع خوزستان در تاریخ ۳ August 2019 | 11:57 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...