خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » فولاد اکسین خوزستان، روابط عمومی برتر شد

فولاد اکسین خوزستان، روابط عمومی برتر شد

فولاد اکسین خوزستان، روابط عمومی برتر شد

|فولاد اکسین خوزستان، روابط عمومی برتر شد از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره روابط عمومی های برتر استان خوزستان امروز چهارشنبه ۱۹ تیر ماه در سالن همایش های گیت بوستان اهواز برگزار شد.

در آن مراسم که با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان ، جمعی از اساتید و همچنین پیشکسوتان روابط عمومی کشور و همچنین مسئولان استانی برگزار گردید از روابط عمومی های برتر استان تقدیر به عمل آمد.
گفتنیست بر اساس انتخاب هیئت داوران که متشکل از اساتید و همچنین افراد انجمن روابط عمومی ایران بودند روابط عمومی فولاد اکسین خوزستان در بین شرکتهای آن استان موفق به کسب عنوان نخست گردید و همچنین همچنین در قسمت و بخش کارشناسان برتر و همچنین قسمت و بخش ارتباطات روابط عمومی نیز حائز رتبه برتر گردید.

در پایان آن مراسم از روابط عمومی شرکت فولاد اکسین به عنوان روابط عمومی برتر و همچنین از آقایان مهدی قمر ، رضا شرفه و همچنین سعید کوچک زاده به عنوان کارشناسان برتر روابط عمومی تقدیر بعمل آمد.مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری بذکر می باشد افتخار کسب شده حاصل زحمات تمامی کارکنان آن واحد بوده می باشد که در سال شمسی های قبل همراه و همچنین همپای هم با خلاقیت های فردی و همچنین پشتکار کارنامه مثبتی از آن واحد برجای گذاشته اند.

نوشته فولاد اکسین خوزستان، روابط عمومی برتر شد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

فولاد اکسین خوزستان، روابط عمومی برتر شد در تاریخ ۱۰ July 2019 | 6:50 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...