خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » رکورد شکنی پتروشیمی امیرکبیر در تولید محصولات پلمیری بعد از ده سال شمسی/ پیش بینی تحقق ظرفیت اسمی ۷۰۰ هزارتنی تولید تا پایان‌سال شمسی/ رشد ۱۲۵ درصدی گرفتن اتیلن

رکورد شکنی پتروشیمی امیرکبیر در تولید محصولات پلمیری بعد از ده سال شمسی/ پیش بینی تحقق ظرفیت اسمی ۷۰۰ هزارتنی تولید تا پایان‌سال شمسی/ رشد ۱۲۵ درصدی گرفتن اتیلن

رکورد شکنی پتروشیمی امیرکبیر در تولید محصولات پلمیری بعد از ده سال شمسی/ پیش بینی تحقق ظرفیت اسمی ۷۰۰ هزارتنی تولید تا پایان‌سال شمسی/ رشد ۱۲۵ درصدی گرفتن اتیلن

|رکورد شکنی پتروشیمی امیرکبیر در تولید محصولات پلمیری بعد از ده سال شمسی/ پیش بینی تحقق ظرفیت اسمی ۷۰۰ هزارتنی تولید تا پایان‌سال شمسی/ رشد ۱۲۵ درصدی گرفتن اتیلن از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: جهت اولین بار در طول ۱۰ سال شمسی قبل، تولید محصولات پلیمری پتروشیمی امیرکبیر که نقش اساسی در EPS شرکت دارند، با تامین به موقع خوراک متنوع و همچنین رشد گرفتن اتیلن، در پایان اولین روز مهرماه از مرز ۳۱۵ هزار تن گذشت.

به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیرکبیر, آن آمار به معنای تولید ماهانه بیش از ۵۲ هزار تن می باشد، آن در شرایطی می باشد که در نیمه اول سال شمسی ۹۷، کل تولید پلیمری شرکت ۲۴۲ هزار تن بوده که نشان از رشد ۳۰ درصدی دارد.
با تمهیدات اتخاذ شده، پیش بینی می می شود تا پایان سال شمسی جهت اولین بار؛ مقدار و اندازه و میزان تولید محصولات پلیمری به مرز ۷۰۰ هزار تن که ظرفیت اسمی مجتمع می باشد، برسد.

ثبت رکورد تولید
ثبت رکورد تولید

*رشد بی سابقه  اتیلن دریافتی  در شش ماهه نخست سالجاری
در آن میان پتروشیمی امیرکبیر جهت اجرای استراتژی های تولید خود و همچنین با ساخته یا ایجاد تنوع در گرفتن خوراک, در ۶ ماهه  اول سال شمسی جاری توانسته بود با گرفتن ۱۷۵ هزار و همچنین ۱۹۲ تن اتیلن، ۲۶۵ قسمت و بخش برنامه جذاب و جالب و خوب پیش بینی شده تامین آن خوراک را بررسی کننده و پروهشگر سازد.
آن مقدار و اندازه و میزان اتیلن دریافتی نسبت به دوره مشابه سال شمسی قبل از رشدی معادل ۱۲۵ قسمت و بخش برخوردار بوده که نسبت به ۱۰ سال شمسی قبل بی سابقه بوده می باشد.
شرکت پتروشیمی امیرکبیر,که امسال بیستمین سال شمسی فعالیت خود را سپری می کند,شامل شرکت های تابعه وزارت تعاون,کار و همچنین رفاه فرهنگی و اجتماعی می باشد که در طول شش ماه اول سالجاری با اتخاذ روش های جدید جهت تامین خوراک,توانسته بیش از ظرفیت های پیش بینی شده شرکت در باره تولید را بررسی کننده و پروهشگر کند.
گفتنی می باشد، آن مجتمع تولیدی در وبسایت و مرکز خبرهای جدید ۴ منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی استقرار دارد.
پتروشیمی امیرکبیر تولید کننده متنوع ترین محصولات پلیمری شامل پلی اتیلن سنگین، پلی اتیلن سبک، و همچنین پلی اتیلن سبک خطی در سطح کشور می باشد که با ارائه محصولات خود در بازارهای داخلی و همچنین خارجی، جایگاه مهمی در صنعت پتروشیمی ایران را داراست.

نوشته رکورد شکنی پتروشیمی امیرکبیر در تولید محصولات پلمیری بعد از ده سال شمسی/ پیش بینی تحقق ظرفیت اسمی ۷۰۰ هزارتنی تولید تا پایان‌سال شمسی/ رشد ۱۲۵ درصدی گرفتن اتیلن اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

رکورد شکنی پتروشیمی امیرکبیر در تولید محصولات پلمیری بعد از ده سال شمسی/ پیش بینی تحقق ظرفیت اسمی ۷۰۰ هزارتنی تولید تا پایان‌سال شمسی/ رشد ۱۲۵ درصدی گرفتن اتیلن در تاریخ ۲۹ September 2019 | 8:50 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...