خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » آن روز ها در شرکت تیم ملی فولاد ایران چه می‌گذرد؟

آن روز ها در شرکت تیم ملی فولاد ایران چه می‌گذرد؟

آن روز ها در شرکت تیم ملی فولاد ایران چه می‌گذرد؟

|آن روز ها در شرکت تیم ملی فولاد ایران چه می‌گذرد؟ از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: یکی از کارگران شرکت تیم ملی صنعتی فولاد ایران می گوید: در صورتی که چه بعد از اعتراضات کارگری در آن شرکت، پرداخت حقوق پرسنل تقریباً به روز شده، ولی باید توجه داشت آن شرکت تنها با ۱۰ قسمت و بخش از ظرفیت خود مشغول به کار می باشد و همچنین تیم مدیریتی جدید تیم ملی، موجب بروز معظلات و مسائل و مشکلات خیلی زیاد و همچنین نارضایتی در بین پرسنل آن شرکت شده می باشد.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار ایلنا از خوزستان، شرکت تیم ملی فولاد اهواز که به اقرار مدیرانش شامل بدهی های سنگین به قطعه سازان، اداره مالیات و همچنین بانک ها می باشد چگونه می‌تواند با پیاده سازی و راه اندازی تنها ۱۰ قسمت و بخش از ظرفیت کارخانه، هم معظلات و مسائل و مشکلات عدیده موجود را مرتفع کند و همچنین هم از بار بدهی های خود بکاهد؟

پرداخت حقوق های میلیونی در شرکتی با بدهی های میلیاردی

یکی از کارگران شرکت تیم ملی صنعتی فولاد ایران، به روزنامه نویس و خبرنگار ایلنا، گفت: چرا شرکتی که جهت پرداخت حقوق پرسنل خود با معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی و مالی خیلی زیاد بسیاری دست و همچنین پنجه نرم می کند، حقوقهای خیلی زیاد بالایی به مدیران ارشد، میانی و همچنین همچنین سرپرستان می دهد؟ چرا هنگام و زمانی که شرکت در شرایط اقتصادی و مالی بدی قرار دارد به جای آن هم که چارت سازمانی را محدود کند تا از فشار اقتصادی و مالی کاسته می شود شاهد بزرگتر شدن آن تقسیمات سازمانی هستیم که جز تحمیل بار اضافی هیچ سود غیره ای ندارد؟.

تقدیم منازل سازمانی میلیاردی به مدیران و همچنین تخریب منازل سازمانی کارگران

او ادامه داد: چرا بایستی و حتما مدیران شرکت تیم ملی همچنین و علاوه بر حقوق های میلیونی مزایای غیره ای زیرا و به درستی که اضافه کاری بالا و همچنین پاداش های چند برابری نسبت به کارگران گرفتن کنند و همچنین منزل و خانه های سازمانی چند صد میلیونی و همچنین میلیاردی (از آپارتمان گرفته تا منزل و خانه های ویلایی) به آنها تعلق بگیرد؛ در حالی که در چند سال شمسی قبل شاهد تخریب منزل و خانه های سازمانی کارگرانی بوده ایم که از قدرت اقتصادی و مالی اندکی برخوردارند؛ و همچنین البته نقطه قابل توجه اینجا می باشد که شرکت، هیچ گونه توضیح و همچنین پاسخگویی در آن خصوص به کارگران نمی دهد.

تبعیض در ارائه سرویس ها و خدمات رفاهی به کارگران

آن کارگر تیم ملی در ادامه با اشاره به ارائه ضعیف سرویس ها و خدمات رفاهی و همچنین اسپورت و ورزشی به کارگران، تصریح کرد: بعد از روی کار آمدن تیم سرپرستی جدید، پرسنل تیم ملی شاهد آن امر خواهند بود که تنها و فقط یک عده خاص از آن امکانات رفاهی و همچنین اسپورت و ورزشی بهره بری و استفاده می‌کنند.

او از اوضاع خیلی زیاد بد سرویس های بهداشتی کارگران گلایه کرد و همچنین گفت: حتی مایع دستشویی و همچنین محصولات بهداشتی جهت ما تهیه نکرده اند و همچنین ادعا می‌کنند که با کمبود بودجه مواجه هستیم.

سر بی کلاه کارگران!

آن کارگر تیم ملی با اشاره به معظلات و مسائل و مشکلات بیمه های تکمیلی، عنوان کرد: ماهیانه قسمت و بخش بسیاری از حقوق پرسنل بابت بیمه تکمیلی کاسته می می شود ولی هیچ نوع پرداختی از طرف بیمه هایی که در چند سال شمسی قبل طرف قرارداد شرکت بوده‌اند صورت نگرفته و همچنین چنین امری موجب بروز معظلات و مسائل و مشکلات خیلی زیاد بسیاری جهت پرسنل شده می باشد. همچنین قسمت و بخش اندکی از بیمارستانها کلینیک های درمانی و همچنین داروخانه‌ها با آن بیمه ها همکاری می‌کنند که متاسفانه شرکت و همچنین بیمه ها همدیگر را متهم به کم‌کاری کرده و همچنین آن وسط تنها و فقط سر پرسنل بیگناه شرکت بی‌کلاه ماند می باشد.

کمبود قوه تولید و همچنین مازاد قوه اداری

او یکی از مهمترین معظلات و مسائل و مشکلات شرکت را کمبود قوه تولیدی عنوان کرد و همچنین گفت: تیم ملی فولاد یک شرکت تولیدی می باشد؛ در قبل های نه چندان دور که شرکت با تمام قدرت کار می کرد با کمبود چشمگیر قوه تولیدی مواجه بودیم حتی اکنون نیز که تنها با ۱۰ قسمت و بخش ظرفیت خود کار می کند بازهم کمبود قوه تولیدی محسوس می باشد ولی باید توجه داشت متاسفانه شاهد ترافیک نیرو در قسمت و بخش اداری شرکت هستیم که بسیاری از آنها به گفته مدیران، مازاد بوده و همچنین هیچ توجیح استخدامی ندارند و همچنین بار اقتصادی و مالی بسیاری را به شرکت تحمیل کرده اند.

علاج واقعه قبل از وقوع بایستی و حتما کرد

ازدیاد نارضایتی و همچنین تبعیض های مشهود طبقاتی، سبب ساخته یا ایجاد موج نفرت و همچنین خشم در میان کارگران می‌می شود. در صورتی که امروز مدیران به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن راه حل جهت برطرف کردن آن معظلات و مسائل و مشکلات نباشند، فردا روز که فریاد اعتراض ها بلند شد نباید گله مند باشند، مقصر فریاد کارگری که جهت احقاق حق خود بلند شده و همچنین سختگیرانه مورد بازخواست قرار می‌گیرد، مدیری می باشد که امروز زمزمه های تبعیض و همچنین ناعدالتی را نشنیده و همچنین چاره اندیشی را به پشت گوش انداخته می باشد.

نوشته آن روز ها در شرکت تیم ملی فولاد ایران چه می‌گذرد؟ اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

آن روز ها در شرکت تیم ملی فولاد ایران چه می‌گذرد؟ در تاریخ ۳۱ October 2019 | 1:03 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...