خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » محدودیت ها تاثیری بر رفع نیازهای فولاد اکسین ساخته یا ایجاد نمی کند

محدودیت ها تاثیری بر رفع نیازهای فولاد اکسین ساخته یا ایجاد نمی کند

محدودیت ها تاثیری بر رفع نیازهای فولاد اکسین ساخته یا ایجاد نمی کند

|محدودیت ها تاثیری بر رفع نیازهای فولاد اکسین ساخته یا ایجاد نمی کند از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: مقارن ساعت ۲۰ روز جاری خط نورد تولید ورق های عریض فولادی شرکت فولاد اکسین که طبق برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی مشخص به مدت ۱۵ روز جهت انجام تعمیرات سالانه بعد از چندین سال شمسی متوقف شده بود، با تلاش و همچنین همت تمامی کارکنان شرکت و همچنین توجه ویژه امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت در تامین متریال مورد مستلزم و نیاز خط تولید پیاده سازی و راه اندازی شد.

 آن تعمیرات در صورتی انجام گرفت که بنا بر شرایط فعلی کشور دسترسی به تامین بعضی قطعات، تجهیزات و همچنین کارشناسان خارجی، بعضاً با مشکل و همچنین یا غیر ممکن بوده می باشد. از آن رو مهندسین و متخصصین فولاد اکسین خوزستان آن عملیات را به صورت کاملاً بومی انجام داده و همچنین نتیجتا بعد از نورد آزمایش مشخص گردید، تمامی مقادیر پارامترهای نوردی( مقادیر در گزارشات بعد ارائه می می شود)به نسب پیاده سازی و راه اندازی کارخانه توسط شرکت دانیلی بالاتر بوده و همچنین تجهیزات نورد در شرایط خیلی زیاد مطلوبی قرار گرفتند.

تعمیرات سالانه خط تولید آن شرکت از ۲۸ مهرماه سال شمسی جاری آغاز و همچنین بعد از ۱۵ روز طبق برنامه جذاب و جالب و خوب پیش بینی شده به اتمام رسید و همچنین شرکت فولاد اکسین خوزستان عملاً انجام تولیدات خود را از عصر روز جاری از سر گرفت و همچنین در روزهای آتی محصولات خود را روانه بازار می نماید.

به گفته تکمیلی آن رویداد که می قدرت گفت یک افتخار در کارنامه شرکت فولاد اکسین به شمار می آید طی مصاحبه های بعدی از طریق مدیر عامل و همچنین ریاست ستاد تعمیرات شرکت ارائه می گردد.

نوشته محدودیت ها تاثیری بر رفع نیازهای فولاد اکسین ساخته یا ایجاد نمی کند اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

محدودیت ها تاثیری بر رفع نیازهای فولاد اکسین ساخته یا ایجاد نمی کند در تاریخ ۴ November 2019 | 11:11 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...