خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » مشتریان جدید در لیست متقاضیان محصولات شرکت پتروشیمی غدیر

مشتریان جدید در لیست متقاضیان محصولات شرکت پتروشیمی غدیر

مشتریان جدید در لیست متقاضیان محصولات شرکت پتروشیمی غدیر

|مشتریان جدید در لیست متقاضیان محصولات شرکت پتروشیمی غدیر از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: قستی از تولید، به بازار داخل و همچنین‌بصورت عرضه در بورس اختصاص داشته و همچنین مابقی نیز مختص به بازار‌های خارجی بوده که کلیه معاملات آن حوزه در فضای شفاف وبصورت مزایده انجام می‌گیرد.

محسن بیگلربیگی دست یار بازرگانی پتروشیمی غدیر در مبحث فروش و همچنین صادرات گفت:  آن شرکت تک محصول بوده و همچنین PVC گرید S۶۵ را تولید می‌کند. در صادرات آن محصول مشکلی وجود ندارد و همچنین حتی به زنجیره فروش خارجی دیگر پتروشیمی‌ها با تولید مشابه شرکت نیز کمک‌هایی گرفته شده می باشد.

او همچنین ادامه داد: کیفیت آن محصول در بازار‌های منطقه، نشان از حفظ استاندارد‌های جهانی می باشد که به صورت صعودی نیز در حال رشد می باشد.

 اختصاص ۵۰ درصدی از صد در صد تولید جهت عرضه در بورس

 بیگلربیگی به مقدار و اندازه و میزان تولید آن شرکت اشاره داشت و همچنین افزود پتروشیمی غدیر سالانه ۱۲۰ هزار تن یعنی صد‌قسمت و بخش ظرفیت اسمی خود، تولید دارد. پنجاه قسمت و بخش آن هم تولید، به بازار داخل و همچنین بصورت عرضه در بورس اختصاص دارد، مابقی نیز مختص به بازار‌های خارجی می باشد که کلیه فروش آن حوزه در فضای شفاف  و همچنین مزایده صورت می‌گیرد.

به روش کلی به گفته‌ها نشان از روند رو به پیش آن شرکت دارد و همچنین به تا حال با تلاش مهندسین و متخصصین جوون کشور در تامین بسیاری از قطعات و همچنین مواد مورد مستلزم و نیاز تحریم ها سدی جهت آن شرکت ساخته یا ایجاد ننموده می باشد

کیفیت بالا دائما مشتری دارد

او همچنین در خصوص بازار‌های جهانی اظهار داشت:  کیفیت pvc پتروشیمی غدیر باعث شده تا کشور‌های بازار منطقه شامل ترکیه، عراق، افغانستان، هند، و همچنین پاکستان همچنان طالب آن محصول باشند و همچنین پیش‌بینی می‌می شود که بر همین منوال، رشد شرکت، صعودی پیش خواهد رفت.

 بازارهای جدید در راهند

دست یار بازرگانی پتروشیمی غدیر در پایان گفت:  سیاست آن شرکت اضافه نمودن بازار‌های جدید بوده و همچنین با تلاش‌های گرفته شده بازار اروپای شرقی، سوریه و همچنین مالزی نیز اضافه شده و همچنین اقدامات گسترده‌تر جهت رشد در فروش در برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آتی شرکت مقرر شده می باشد.

نوشته مشتریان جدید در لیست متقاضیان محصولات شرکت پتروشیمی غدیر اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

مشتریان جدید در لیست متقاضیان محصولات شرکت پتروشیمی غدیر در تاریخ ۱۰ November 2019 | 8:48 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...