خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » استثنائی جهت هلدینگ خلیج فارس وجود ندارد/ بازنشستگان بایستی و حتما ترک پست کنند

استثنائی جهت هلدینگ خلیج فارس وجود ندارد/ بازنشستگان بایستی و حتما ترک پست کنند

استثنائی جهت هلدینگ خلیج فارس وجود ندارد/ بازنشستگان بایستی و حتما ترک پست کنند

|استثنائی جهت هلدینگ خلیج فارس وجود ندارد/ بازنشستگان بایستی و حتما ترک پست کنند از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: آن روزها حضور ۶۵ مدیر و همچنین مشاور بازنشسته در هلدینگ خلیج فارس سروصدای بسیاری به پا کرده؛ بازنشستگانی که درپی تصویب قانون منع بکارگیری بازنشستگان از مسئولیت‌های خود کنار گذاشته شدند و همچنین بعد از مدت کوتاهی سر از هلدینگ خلیج فارس درآوردند تا لقب “پاتوق بازنشستگان” به آن هلدینگ انرژی داده می شود.

در روزهای قبل خبر آمد‌ با دستور نهاد بازرسی کل کشور به وزارت نفت، جعفر ربیعی به همراه ۶۴ سربار‌ِ بازنشسته بایستی و حتما ترک پست‌کنند و همچنین بعد از ماه‌ها، آن هلدینگ ثروتمند را که بخشی از سهام آن هم متعلق به عموم شهروندان و مردم شهر (سهام عدالت) می باشد را به جوانترها واگذار کنند‌.

هرچند که روابط عمومی آن هلدینگ طی جوابیه‌ای اعلام کرد چنین نامه ای از سوی نهاد بازرسی به وزارت نفت ارسال نشده! (که البته مشخص نیست چگونه روابط عمومی آن هلدینگ از سوی وزارت نفت و همچنین نهاد بازرسی اطلاعیه صادر می‌کند)، ولی باید توجه داشت صبح امروز یک نماینده مجلس با تاکید دوباره بر غیرقانونی بودن حضور بازنشستگان در آن هلدینگ، اعلام کرده هیچ استثنائی جهت هیچ هلدینگ‌نفتی در بکارگیری بازنشستگان وجود ندارد.

لاهوتی نماینده شهروندان و مردم شهر لنگرود در مجلس شورای اسلامی، گفته می باشد: آخرین اصلاح آن قانون (منع بکارگیری بازنشستکان) آن بود که گفته شد بازنشستگانی که به‌کارگیری شدند بایستی و حتما اخراج شوند و همچنین در خیلی جاها نیز اجرا هم شد.

آن نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به آن موضوع که امروز معضل اصلی ما پیشامد جدید بیکاری می باشد، گفتن داشت: بایستی و حتما روی اجرای آن قانون جدی باشیم. ما بایستی و حتما هم قانون را در مجلس اصلاح کنیم‌ و همچنین هم در بُعد نظارتی وارد شدن کنیم. هلدینگ های نفتی نیز از آن قانون مستثنی نیستند و همچنین بایستی و حتما به آن هم تمکین کنند.

پیش از آن نیز چند نماینده مجلس خواستار تمکین هلدینگ‌خلیج فارس از قانون منع بکارگیری بازنشستگان شده بودند و همچنین از کلید زدم طرح استیضاح زنگنه وزیر نفت در صورت عدم تمکین از قانون از سوی هلدینگ خلیج فارس خبر داده بودند‌.

نوشته استثنائی جهت هلدینگ خلیج فارس وجود ندارد/ بازنشستگان بایستی و حتما ترک پست کنند اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

استثنائی جهت هلدینگ خلیج فارس وجود ندارد/ بازنشستگان بایستی و حتما ترک پست کنند در تاریخ ۲ December 2019 | 12:06 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...