خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » ششمین روز اعتصاب غذای کارگران پتروشیمی مارون

ششمین روز اعتصاب غذای کارگران پتروشیمی مارون

ششمین روز اعتصاب غذای کارگران پتروشیمی مارون

|ششمین روز اعتصاب غذای کارگران پتروشیمی مارون از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: کارگران پتروشیمی مارون، یکی از بزرگترین پتروشیمی های منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر در ششمین روز از اعتراض خود نسبت به عدم توزیع برابر سرویس ها و خدمات عمومی و همچنین فرهنگی و اجتماعی به کارکنان قراردادی و همچنین پیمانکاری از حضور در رستوران و همچنین سِرو غذا خودداری کردند.

بر اساس گزارشات رسیده به روزنامه نویس و خبرنگار حوزه صنعت عصرجنوب، رستوران شماره ۲ آن پتروشیمی که محل سرو وعده‌های غذایی جهت کارگران و همچنین نیروهای پیمانکاری شرکت می باشد، این روزها را بدون توزیع غذا سپری کرده می باشد.

بعضی از کارگران به روزنامه نویس و خبرنگار عصرجنوب گفته اند، طی این روزها توسط اداره حراست آن شرکت احضار و همچنین تذکرات جدی گرفتن کرده اند.
همچنین بعضی گزارشات‌ غیررسمی از تعلیق بعضی کارگران معترض حکایت دارد.

یکی از رسانه ها وابسته به کارمند قسمت و بخش حراست آن شرکت، ظهر امروز با نشر مطلبی کارگران معترض را خائنین به نظام مقدس جمهوری اسلامی معرفی کرده بود که واکنش تند دبیر کارگروه‌ نمایندگان کارگری بندرماهشهر و همچنین بندرامام خمینی را در پی داشت.

غلامحسین حیدری در واکنش به آن اتهام، کارگران زحمتکش را نجیب‌ترین کارگران جهان خوانده که با کمترین مقدار و اندازه و میزان دریافتی در حال کار در صنعتی بین‌المللی خواهند بود.

نوشته ششمین روز اعتصاب غذای کارگران پتروشیمی مارون اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

ششمین روز اعتصاب غذای کارگران پتروشیمی مارون در تاریخ ۵ December 2019 | 10:51 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...