خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » تجمع کارکنان رسمی پتروشیمی بندرامام/ مدیرعامل: آنها بساز بفروش و همچنین فریب خورده بودند!

تجمع کارکنان رسمی پتروشیمی بندرامام/ مدیرعامل: آنها بساز بفروش و همچنین فریب خورده بودند!

تجمع کارکنان رسمی پتروشیمی بندرامام/ مدیرعامل: آنها بساز بفروش و همچنین فریب خورده بودند!

|تجمع کارکنان رسمی پتروشیمی بندرامام/ مدیرعامل: آنها بساز بفروش و همچنین فریب خورده بودند! از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: صبح روز سه شنبه تیمی از کارکنان رسمی پتروشیمی بندرامام در ساختمان مرکزی آن شرکت که بیش از ۸ هزار نیرو‌ را در خود جای داده می باشد تجمع کرده و همچنین خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند‌.

در آن بین مدیرعامل آن پتروشیمی با نشر مطلبی در فضای مجازی، کارکنان رسمی را عده‌ای بساز بفروش‌، اخراجی و همچنین فریب خورده نامیده و همچنین با لحنی تهدید گونه گفته می باشد، معترضین را از طریق دوربین مداربسته شناسایی کرده ایم!

متن‌ نشر یافته شده شده‌ی رستمی مدیرعامل آن شرکت بدین‌ شرح می باشد:
“امروز شاهد اقدامی خارج از چارچوب و همچنین مقررات بعضی از همکاران بودیم که در حد، مقدار و اندازه و همچنین شان کارمند نبود. از طریق دوربین ها دیدن گر رفتار های خارج از چارچوب و همچنین اخلاق بعضی از کارمندان بودم که ازقضا با بعضی از آنها بیش از چند ساعت جلسه داشته ام و همچنین در مجتمع هشت هزار نفری تقریبا از کنه زندگی آن نفرات مطلع هستم. بعضی در کار ساخت و همچنین ساز، بعضی ازاده، بعضی رزمنده و همچنین بعضی دیگر نیز اخراجی و همچنین با وساطت و همچنین گذشت مجددا استخدام شده اند ! بعضی با گذر زمان نتوانسته اند عهده دار مسیولیتی شوند ولی باید توجه داشت حقوقهای در سقف می گیرند! بعضی دیگر نفرات کاری و همچنین مسیولیت پذیری خواهند بود که گول خورده و همچنین با سادگی در آن جمع حضور یافتند و همچنین آن اشخاص با مصاحبت مدیرانشان از مسیر قوانین و قانونی متقاضی کارهایشان شدند.”

نوشته تجمع کارکنان رسمی پتروشیمی بندرامام/ مدیرعامل: آنها بساز بفروش و همچنین فریب خورده بودند! اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

تجمع کارکنان رسمی پتروشیمی بندرامام/ مدیرعامل: آنها بساز بفروش و همچنین فریب خورده بودند! در تاریخ ۱۸ December 2019 | 5:46 am نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...