خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » هلدینگ خلیج فارس و همچنین بحران در منابع انسانی!

هلدینگ خلیج فارس و همچنین بحران در منابع انسانی!

هلدینگ خلیج فارس و همچنین بحران در منابع انسانی!

|هلدینگ خلیج فارس و همچنین بحران در منابع انسانی! از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: هلدینگ خلیج فارس، یکی از بزرگترین و همچنین ثروتمندترین هلدینگ‌های پتروشیمی در منطقه غرب آسیا آن روزها با حواشی بسیاری مواجه می باشد.

 همین ماه پیش بود که نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اعتراضات شدید نسبت به بکارگیری بازنشستگان در آن هلدینگ پهناور و بزرگ انرژی، لقب پاتوق بازنشستگان را به آن مجموعه پهناور و بزرگ دادند و همچنین درپی آنچه بی قوانین و قانونی‌های آن هلدینگ اعلام شد، پای وزیر نفت را به مجلس بازکردند‌.

ولی باید توجه داشت موضوع  ابعاد دیگر یافته و همچنین اعتراض کارگران و همچنین کارکنان در آن هلدینگ، اکنون از کارگران پیمانکاری به نیروهای رسمی نفتی سرایت کرده و همچنین روز قبل (سه شنبه ۲۶ آذرماه) یک هفته بعد از اعتراض کارگران پتروشیمی تندگویان نسبت به اجرای صحیح طرح طبقه‌بندی مشاغل، نیروهای رسمی پتروشیمی بندرامام دیگر شرکت سودده آن مجموعه دست به اعتراض و همچنین تجمع زده‌اند.

 بعضی شرکت‌های آن هلدینگ با کاهش فروش طی ۶ ماهه سال شمسی نخست همراه بوده‌اند و همچنین پروازی بودن مدیران در هلدینگ خلیج فارس طی دوره کنونی به مدیران لایه های میانی رسیده که تنها چند روز در هفته با پرواز مستقیم از تهران به ماهشهر می‌روند و همچنین حتی منطقه ها و مناطق شهری آن منطقه‌ی محروم از کشور را نمی‌شناسند!

نوشته هلدینگ خلیج فارس و همچنین بحران در منابع انسانی! اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

هلدینگ خلیج فارس و همچنین بحران در منابع انسانی! در تاریخ ۱۸ December 2019 | 12:14 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...