خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » نمایش جشن “بشقاب سلامت” ویژه خانواده کارکنان پتروشیمی امیرکبیر

نمایش جشن “بشقاب سلامت” ویژه خانواده کارکنان پتروشیمی امیرکبیر

نمایش جشن “بشقاب سلامت” ویژه خانواده کارکنان پتروشیمی امیرکبیر

|نمایش جشن “بشقاب سلامت” ویژه خانواده کارکنان پتروشیمی امیرکبیر از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‌ «بشقاب سلامت» خانواده کارکنان شرکت پتروشیمی امیرکبیر با حضور مدیران شرکت در فرهنگسرای باقرالعلوم شهرک بعثت به منظور ارتقای آگاهی سلامت خانواده‌ها و همچنین آموزش موارد و نکات سلامت در پخت و پز و آشپزی برگزار شد.

در آن ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب، مسابقه پخت و پز و آشپزی با حضور ۳۱ شرکت کننده برگزار شد و همچنین با نظرات کارشناسی داوران سوسنی (سرآشپز بین المللی) تهمینه بهادری (ریاست واحد بهداشت شرکت پتروشیمی امیرکبیر)، کپتان( کارشناس تغذیه مجتمع) نفرات اول تا دهم مشخص شدند.

از آن میان طبق ارزیابی هیئت داوران به ترتیب هدی مطوری شرکت کننده شماره ۲۳، اعظم هوشمند شرکت کننده شماره ۱۵ و همچنین مجید آلبوسمعود خواه شرکت کننده شماره ۱۹ به عنوان نفرات اول تا سوم انتخاب شدند و همچنین جوایزی به برندگان اهدا شد.

 سید ایمان حسینی، سلطان زاده، عبدالرضا غبیشی، نسترن قنواتی، مسعود کشاورز و همچنین رقیه بابانژاد به ترتیب نفرات برگزیده چهارم تا دهم آن مسابقه بودند.

سخنرانی دکتر محمد شاهی (متخصص تغذیه) و همچنین همچنین حضور «حسین شاه‌میرزایی» از دیگر قسمت و بخش‌های دوست داشتنی و جذاب برنامه جذاب و جالب و خوب بود که با استقبال خوب خانواده‌ها رو به رو شد و همچنین شادابی و همچنین نشاط برنامه جذاب و جالب و خوب را دوچندان کرد.

مسابقه پرسش و همچنین پاسخ در حوزه بهداشت و همچنین نمایش مسابقات مفرح آواز خوانی‌ آقایان و همچنین قسمت و بخش کودک شامل قسمت و بخش‌های برنامه جذاب و جالب و خوب همین امشب «بشقاب سلامت» بود، گفتگو با خانواده‌ها نیز پیرامون ارزیابی آنها از مقدار و اندازه و میزان کیفیت برنامه جذاب و جالب و خوب، قسمت و بخش پایانی آن برنامه جذاب و جالب و خوب بود.

شرکت پتروشیمی امیر کبیر شامل ۲۲ شرکت پتروشیمی مستقر درمنطقه ویژه اقتصادی می باشد که اهتمام ویژه ای در اجرای مسئولیت های فرهنگی و اجتماعی خود و همچنین تکریم قوه انسانی دارد، در چند سال شمسی رشد قابل توجهی در آن باره داشته و همچنین مقدار و اندازه و میزان رضایت خانواده ها به مقدار و اندازه و میزان قابل توجهی افزایش یافته می باشد.

نوشته نمایش جشن “بشقاب سلامت” ویژه خانواده کارکنان پتروشیمی امیرکبیر اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

نمایش جشن “بشقاب سلامت” ویژه خانواده کارکنان پتروشیمی امیرکبیر در تاریخ ۱۷ December 2019 | 12:02 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...