خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » یک پروژه عام المنفعه توسط نفت و همچنین گاز مسجدسلیمان به بهره برداری رسید

یک پروژه عام المنفعه توسط نفت و همچنین گاز مسجدسلیمان به بهره برداری رسید

یک پروژه عام المنفعه توسط نفت و همچنین گاز مسجدسلیمان به بهره برداری رسید

|یک پروژه عام المنفعه توسط نفت و همچنین گاز مسجدسلیمان به بهره برداری رسید از پتروشیمی|

 

عصر جنوب/ ikiair.ir: در آخرین روز از دهه تبریک و مبارک فجر یکی دیگر از  پروژه های عام المنفعه شرکت بهره برداری نفت و همچنین گاز مسجدسلیمان افتتاح شد و همچنین به بهره برداری رسید .

به به گفته روابط عمومی آن شرکت ، آیین افتتاح و همچنین بهره برداری از پروژه عام المنفعه آب رسانی به روستای تافاب و همچنین روستاهای واقع در مسیر مجتمع صنعتی قلعه نار در قسمت و بخش الوار گرمسیری شهرستان اندیمشک برگزار شد .

آن مراسم در آخرین روز از دهه تبریک و مبارک فجر و همچنین با حضور فرماندار و همچنین امام و پیشوا جمعه اندیمشک ، بخشدار الوار گرمسیری ، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و همچنین گاز مسجدسلیمان و همچنین تعدادی از مدیران محلی برگزار شد .

جهت آن پروژه که با هدف تأمین آب شرب روستای تافاب و همچنین روستاهای حاشیه مجتمع صنعتی قلعه نار به اجرا در آمد مبلغ ۹ میلیارد ریال هزینه صرف شد .

شرکت بهره برداری نفت و همچنین گاز مسجدسلیمان یکی از شرکت های تابعه شرکت ملی منطقه ها و مناطق نفتخیز جنوب می باشد که در گستره ای به وسعت ۲۷۰۰۰ کیلومتر مربع در حوزه جغرافیایی ۱۳ شهرستان در استان خوزستان و همچنین بخشی از استان ایلام فعالیت می نماید .

یک پروژه عام المنفعه توسط نفت و همچنین گاز مسجدسلیمان به بهره برداری رسید در تاریخ ۱۳ February 2016 | 6:31 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

ارائه آمارفروش چشمگیرداخلی وصادراتی امیرکبیربه مجمع سالیانه

ارائه آمارفروش چشمگیرداخلی وصادراتی امیرکبیربه مجمع سالیانه |ارائه آمارفروش چشمگیرداخلی وصادراتی امیرکبیربه مجمع سالیانه از ...