خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » بالاترین رکورد تولید پلیمری را به ثبت رساندیم

بالاترین رکورد تولید پلیمری را به ثبت رساندیم

بالاترین رکورد تولید پلیمری را به ثبت رساندیم

|بالاترین رکورد تولید پلیمری را به ثبت رساندیم از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: مدیر برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کنترل تولید شرکت پتروشیمی امیرکبیر گفت: با تلاش‌های متعهدانه همکاران، بالاترین رکود تولید پلیمری را با ساخته یا ایجاد بیشترین ارزش افزوده طی ۸ ماه ابتدایی سال شمسی جاری رقم زدیم.

عبدالکریم محمدی‌زاده با اعلام خبر ثبت بالاترین رکورد تولید پلیمری در آن مجتمع اظهار داشت: مفتخر هستیم اعلام کنیم که با استعانت از درگاه خداوند متعال و همچنین تلاش شبانه‌روزی همکاران در پتروشیمی امیرکبیر رکورد تولید پلیمری۴۰۰۲۵۴ تن به همراه داشته که بالاترین رکورد مجموع تولید پلیمری در ۸ ماهه ابتدای سال شمسی می‌باشد و همچنین همچنین  بیشترین ارزش افزوده را جهت آن مجتمع تولیدی به همراه داشته که البته بیشترین تاثیر را بر روی EPS شرکت داشته می باشد.

او همچنین افزود: با استقرار مدیریت جدید،  پیش‌بینی تولید در سال شمسی جاری از ۷۰ قسمت و بخش ظرفیت  طراحی شده شرکت، به ۸۵ قسمت و بخش ظرفیت طراحی اصلاح و همچنین افزایش یافته می باشد. در آن راستا هدف و همچنین تلاش همه همکاران و همچنین پرسنل خدوم شرکت پتروشیمی امیرکبیر بهره بری و استفاده حداکثری از ظرفیت تولیدی شرکت می باشد و همچنین ان‌شاالله رکورد تولید صددرصد ظرفیت پتروشیمی امیرکبیر  در بعدی نزدیک توسط کارکنان به دست بیاید.

مدیر برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنین کنترل تولید شرکت پتروشیمی امیرکبیر در ادامه با اشاره به آمار کل تولید در آن مجتمع خاطرنشان کرد: پتروشیمی امیرکبیر با ثبت تولید ۸۹۸۷۵۶ تن انواع محصولات توانسته ۸۸درصد برنامه جذاب و جالب و خوب تولید خود را بررسی کننده و پروهشگر نماید، طبق نقل از‌های خروجی از سیستم BI شرکت پتروشیمی امیرکبیر، آن مجتمع تولیدی در۸ماهه ابتدای سال شمسی ۱۳۹۸توانسته می باشد با تولید ۸۹۸۷۵۶ تن  میانگین تولید هر روز خدا ۳۶۵۳تن را ثبت نماید .

آن مسئول با گفتن آنکه واحدهای پلیمری شرکت بیشترین ارزش افزوده و همچنین دخل و درآمد شرکت را ساخته یا ایجاد می‌کنند، عنوان کرد: واحدهای پلیمری با تولید۴۰۰۲۵۴ تن همچنین و علاوه بر افزایش۶درصدی نسبت به برنامه جذاب و جالب و خوب پیش‌بینی شده۱۶درصد نسبت به دوره مشابه سال شمسی قبل روند صعودی را نشان می‌دهد. مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری بذکر می باشد آن واحدها با تولید تناژ فوق موفق شده‌اند بالاترین رکوردتولید محصولات پلیمری در ۸ماهه ابتدای سال شمسی را طی دوره مشابه درتمامی سنوات قبل  را ثبت نمایند.

مهندس محمدی‌زاده به تشریح عملکرد واحدهای تولیدی پلیمری به تفکیک پرداخت و همچنین اظهار داشت: واحد پلی اتیلن سنگین (HD) توانسته با تولید ۸۹۲۲۹تن همچنین و علاوه بر بررسی کننده و پروهشگر کردن ۱۰۰ قسمت و بخش برنامه جذاب و جالب و خوب پیش‌بینی شده، ۱۰ قسمت و بخش اکثرا و بیشتر از برنامه جذاب و جالب و خوب تولید نماید که همچنین و علاوه بر افزایش۲۶درصدی تناژ تولید نسبت به دوره مشابه سال شمسی قبل، توانسته با حول و همچنین قوه الهی و همچنین تلاش همکاران نسبت به دوره مشابه قبل بیشترین مقدار و اندازه و میزان تولید  و همچنین رکورد طی دوره را جهت اولین بار ثبت نماید.

او همچنین اضافه کرد: واحد پلی‌اتیلن سبک خطی(LLDPE) نیز با تولید ۱۶۳۰۶۵تن تولید همچنین و علاوه بر بررسی کننده و پروهشگر کردن ۱۰۰ قسمت و بخش برنامه جذاب و جالب و خوب پیش بینی شده ۱۴درصد بیش از برنامه جذاب و جالب و خوب تولید نماید که همچنین و علاوه بر افزایش ۱۵درصدی تناژ تولید نسبت به دوره مشابه سال شمسی قبل، توانسته با حول و همچنین قوه الهی و همچنین تلاش همکاران  نسبت به دوره مشابه قبل بیشترین مقدار و اندازه و میزان تولید و همچنین رکورد طی دوره را جهت اولین بارثبت نماید.

مدیر برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنین کنترل تولید شرکت در ادامه به عملکرد واحد پلی اتیلن سبک (LDPE) اشاره کرد و همچنین گفت: با تولید ۱۴۷۹۵۹تن تولید همچنین و علاوه بر بررسی کننده و پروهشگر کردن ۹۶ قسمت و بخش برنامه جذاب و جالب و خوب پیش‌بینی شده توانسته رشد ۱۳درصدی تناژ تولید نسبت به دوره مشابه سال شمسی قبل داشته باشدکه بیشترین مقدار و اندازه و میزان تولید و همچنین رکورد طی دوره جهت اولین بار می‌باشد.

مهندس محمدی‌زاده ادامه داد: واحد الفین نیز با تولید ۴۳۴۰۹۰تن انواع محصولات ۷۶ قسمت و بخش برنامه جذاب و جالب و خوب پیش‌بینی شده و همچنین ۶۰درصد ظرفیت طراحی را بررسی کننده و پروهشگر نموده می باشد. پیش‌بینی می‌می شود با بهبود روند گرفتن انواع خوراک که تاثیر مستقیم بر روند تولید واحد الفین دارد، شاهد ارتقای آن هم طی ماه‌های آتی باشیم.

آن مسئول در پایان خاطرنشان کرد: واحد الفین با تولید ۱۹۶۰۹۶تن محصول اتیلن ۶۸درصد برنامه جذاب و جالب و خوب پیش‌بینی شده و همچنین ۵۱درصد ظرفیت طراحی را بررسی کننده و پروهشگر نموده می باشد، واحد بوتادین(BD) نیز  با تولید۵۰۹۴۷تن ۸۱درصد و همچنین همچنین واحد بوتن یک (B-1) با تولید۱۲۴۴۳تن۱۰۰ قسمت و بخش برنامه جذاب و جالب و خوب پیش‌بینی شده را بررسی کننده و پروهشگر نموده اند.

نوشته بالاترین رکورد تولید پلیمری را به ثبت رساندیم اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

بالاترین رکورد تولید پلیمری را به ثبت رساندیم در تاریخ ۱۶ December 2019 | 12:05 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...