خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » جهت اولین بار در یک شرکت سیمانی: ارزیابی منابع انسانی سیمان بهبهان در راستای استاندارد ۳۴۰۰۰

جهت اولین بار در یک شرکت سیمانی: ارزیابی منابع انسانی سیمان بهبهان در راستای استاندارد ۳۴۰۰۰

جهت اولین بار در یک شرکت سیمانی: ارزیابی منابع انسانی سیمان بهبهان در راستای استاندارد ۳۴۰۰۰

|جهت اولین بار در یک شرکت سیمانی: ارزیابی منابع انسانی سیمان بهبهان در راستای استاندارد ۳۴۰۰۰ از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: شرکت سیمان بهبهان به عنوان اولین شرکت سیمانی کشور مورد ارزیابی ممیزان استاندارد ۳۴۰۰۰ منابع انسانی قرار گرفت و همچنین اوضاع موجود فرآیندهای مدیریت منابع انسانی آن شرکت مورد بررسی کردن قرار گرفت.

علی حاجت پور مدیر کارخانه سیمان بهبهان در مراسم افتتاحیه آن مراسم گفت: شرکت سیمان بهبهان علیرغم قدمت زیاد همواره محصولاتش از کیفیت بالایی برخوردار بوده و همچنین آن کیفیت به دلیل دانش و همچنین تلاش قوه انسانی شرکت می باشد.

دکتر رضا کلهریان سرارزیاب استاندارد ۳۴۰۰۰ منابع انسانی در ادامه گفت:  در آن استاندارد، مدل فیلیپس (EFQM)، مدل بلوغ قابلیت های منابع انسانی (PCMM) و همچنین مدل سرمایه گذاری انسانی گنجانده شده و همچنین شامل ۵ سطح بلوغ می باشد. هر سطح بلوغ یک مرحله تکاملی می باشد که سطحی از قابلیت ها را جهت بهبود منابع انسانی ساخته یا ایجاد و همچنین نهادینه می‌کند. هر مرحله بلوغ از چندین فرایند و همچنین هر فرایند شامل چندین هدف می باشد که در صورتی که برآورده شوند به توانایی آن هم فرایند جهت اثرگذاری بر منابع انسانی منجر می می شود.

شریفی مدیر توسعه منابع انسانی شرکت سیمان بهبهان نیز با اشاره به آنکه هدف از آن ممیزی آن می باشد که شرایط موجود خود را بهتر بشناسیم، گفت: شناخت شرایط موجود می تواند به ما کمک کند تا جهت بعدی بهتر اراده و تصمیم راسخ گیری کنیم.

نوشته جهت اولین بار در یک شرکت سیمانی: ارزیابی منابع انسانی سیمان بهبهان در راستای استاندارد ۳۴۰۰۰ اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

جهت اولین بار در یک شرکت سیمانی: ارزیابی منابع انسانی سیمان بهبهان در راستای استاندارد ۳۴۰۰۰ در تاریخ ۲۳ December 2019 | 11:13 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...