خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » آغاز تامین پایدار ۲۰۰ تن خوراک گاز اتان پتروشیمی امیرکبیر/ فاز دوم عملیات تامین خوراک به ۴۰۰ تن در روز می رسد

آغاز تامین پایدار ۲۰۰ تن خوراک گاز اتان پتروشیمی امیرکبیر/ فاز دوم عملیات تامین خوراک به ۴۰۰ تن در روز می رسد

آغاز تامین پایدار ۲۰۰ تن خوراک گاز اتان پتروشیمی امیرکبیر/ فاز دوم عملیات تامین خوراک به ۴۰۰ تن در روز می رسد

|آغاز تامین پایدار ۲۰۰ تن خوراک گاز اتان پتروشیمی امیرکبیر/ فاز دوم عملیات تامین خوراک به ۴۰۰ تن در روز می رسد از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: دبیر کمیته تامین خوراک شرکت پتروشیمی امیرکبیر گفت: با حمایت های مدیریت عامل و همچنین اهتمام مهندسین و متخصصین جوون و همچنین توانمند شرکت عملیات تامین پایدار هر روز خدا ۲۰۰ تن خوراک گاز اتان آغاز می می شود.

سید عارف موسوی نسب با اعلام خبر آغاز عملیات تامین پایدار خوراک گاز اتان در پتروشیمی امیرکبیر اظهار داشت: پروژه تامین خوراک اتان در آن شرکت شامل ۲ قسمت و بخش وبسایت و مرکز خبرهای جدید فشرده سازی و همچنین وبسایت و مرکز خبرهای جدید تقلیل فشار می باشد که کلیه عملیات طراحی،  تامین، احداث، نصب و همچنین پیاده سازی و راه اندازی در هر دو وبسایت و مرکز خبرهای جدید توسط شرکت پتروایرانیان انجام گرفته می باشد.

او همچنین افزود: گاز اتان بعد از بارگیری در از طریق حمل با جامبو کانتینر از گنگان به بندرماهشهر منتقل می می شود و همچنین در آن وبسایت و مرکز خبرهای جدید بعد از تقلیل فشار به کوره های گازی ارسال می می شود، که با توجه به ظریب بالای تغییر پیدا کردن اتان به اتیلن و همچنین نرخ ارزان آن هم نسبت به خوراک مایع پیش بینی افزایش سودآوری قابل ملاحظه ای جهت شرکت با انجام آن عملیات متصور هستیم.

ریاست اداره تامین خوراک شرکت پتروشیمی امیرکبیر در ادامه با اشاره به عقد قراردادهایی با شرکت های توانمند داخلی جهت انجام آن عملیات خاطرنشان کرد: در وبسایت و مرکز خبرهای جدید تقلیل فشار نیز، شرکت پتروایرانیان در چند فاز و همچنین طی قراردادهایی با چندین شرکت، عملیات civil را آغاز کرده اند که در آن میان شرکت ظحی صنعت عملیات civil بر عهده درد.

موسوی نسب ادامه داد: طراحی و همچنین مهندسی وبسایت و مرکز خبرهای جدید تقلیل فشار با شرکت آکام صنعت و همچنین همچنین تامین و همچنین نصب تجهیزات عملیات piping نیز به شرکت پترواشکان کارون سپرده شده می باشد.

مسئول پروژه وبسایت و مرکز خبرهای جدید فشرده سازی و همچنین وبسایت و مرکز خبرهای جدید تقلیل سازی به زمان پیشرفت آن پروژه در ماه جاری اشاره کرد و همچنین گفت: پیش بینی می می شود در هفته سوم آبان ماه عملیات نصب تجهیزات صورت پذیرد که با انجام آن عملیات شاهد پیشرفت و همچنین نقطه آخر پروژه و همچنین تاثیرات آن هم بر تولید شرکت خواهیم بود.

او همچنین اضافه کرد: پیش بینی می می شود بعد از آن عملیات که بین ۱۰ الی ۱۴ روز به طول می انجامد، بعد از آن هم عملیات های پیش پیاده سازی و راه اندازی و همچنین پیاده سازی و راه اندازی را پیشرو خواهیم داشت.

موسوی نسب با اشاره به ادامه تلاش ها جهت انجام عملیات لجستیکی جامبو کانتینرها عنوان کرد: با هماهنگی ادارات مربوطه و همچنین جلسه مهم هفته قبل در تاریخ ۹۸/۸/۸ با حضور مدیرعامل محترم شرکت، تیم کامل طراحی و همچنین مهندسی شرکت پتروایرانیان و همچنین تیم کامل مدیریتی و همچنین مهندسی شرکت متشکل از مدیریت محترم شرکت؛ روسای محترم سرویس ها و خدمات فنی، بهره برداری و همچنین کارخانه الفین، همکاران مهندسی عمومی و همچنین مهندسی فرآیند و همچنین همکاران محترم تعمیرات و همچنین HSE کلیه موارد و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات فنی بررسی کردن شد.

ریاست اداره تامین خوراک ادامه داد: همچنین نقشه های P&ID و همچنین موارد مباحث سیستم برق و همچنین همچنین مباحث مرتبط به تردد جامبو کانتینرها مورد بحث و همچنین بررسی کردن قرار گرفت و همچنین راه کارها و همچنین تصمیمات نهایی به شرکت پتروایرانیان ابلاغ شد.

دبیر کمیته تامین خوراک با گفتن آنکه در فاز نخست آن پروژه موفق به گرفتن  ۲۰۰ تن خوراک در روز خواهیم بود اظهار داشت: با توجه به موضوع عدم گرفتن اتان از بندرامام، امیدواریم در فاز اول به مقدار و اندازه و میزان ۲۰۰ تن در روز و همچنین در فاز دوم در ۳ ماه بعدی که تمهیدات آن هم اندیشیده شده و همچنین عملیات خرید و همچنین طراحی و همچنین نصب انجام شده؛ به ظرفیت ۴۰۰ تن خوراک دریافتی در روز برسیم.

او همچنین تاکید کرد:آن پروژه جهت اولین بار در سطح ایران در حال انجام می باشد که مطمئنا به لحاظ سودآوری و همچنین  خودباوری متخصصین ایرانی مصداق جمله معروف ایرانیان “ما می توانیم” می باشد.

موسوی نسب در پایان عنوان کرد” در صنعت نفت ایران نام پتروشیمی امیرکبیر همواره تداعی کننده سازمانی با نیروهای جوون، با انگیزه و همچنین خلاق می باشد که بدون شک آرزوی هر سازمانی بهره مندی از آن سرمایه ارزشمند می باشد.

نوشته آغاز تامین پایدار ۲۰۰ تن خوراک گاز اتان پتروشیمی امیرکبیر/ فاز دوم عملیات تامین خوراک به ۴۰۰ تن در روز می رسد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

آغاز تامین پایدار ۲۰۰ تن خوراک گاز اتان پتروشیمی امیرکبیر/ فاز دوم عملیات تامین خوراک به ۴۰۰ تن در روز می رسد در تاریخ ۱۱ December 2019 | 12:04 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...