خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » سردار سلیمانی به معبودش پیوست؛ آن هم هنگام که همه خواب بودیم

سردار سلیمانی به معبودش پیوست؛ آن هم هنگام که همه خواب بودیم

سردار سلیمانی به معبودش پیوست؛ آن هم هنگام که همه خواب بودیم

|سردار سلیمانی به معبودش پیوست؛ آن هم هنگام که همه خواب بودیم از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: هیات مدیره پتروشیمی امیرکبیر با نشر اطلاعیه ای نسبت به شهادت سردار سلیمانی واکنش نشان داد.

در اطلاعیه آن شرکت آمده می باشد:

و همچنینَالَّذِینَ آمَنُوا و همچنینَهَاجَرُوا و همچنینَجَاهَدُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ و همچنینَالَّذِینَ آوَو همچنینْا و همچنینَنَصَرُوا أُولَٰئِکَ هُمُ الْمُؤْمِنُونَ حَقًّا ۚ لَهُمْ مَغْفِرَهٌ و همچنینَرِزْقٌ کَرِیمٌ

انا لله و همچنین انا الیه راجعون

   و همچنین کسانیکه ایمان آورده و همچنین مهاجرت کرده و همچنین در راه خداوند تبارک و تعالی جهاد کردند و همچنین کسانیکه آنان را مسکن داده و همچنین یاری نمودند،ایشان به واقعیت و حقیقت آن هم اهل ایمانند که برایشان آمرزش خداوند تبارک و تعالی و همچنین روزی شایسته ای می باشد

سردار مهین دوست و همچنین پرتلاش اسلام و همچنین انقلاب و همچنین ایران,مجاهد فی سبیل الله,سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی بعد از عمری مجاهدت و همچنین فراغ به آرزوی دیرینه خود دست یافت و همچنین به یاران شهیدش پیوست.

به راستی آن فوز عظیم نصیب بنده منتخبی شد که در تمام طول عمر با برکت خود,خواب را بر دشمنان قسم خورده انقلاب و همچنین اسلام حرام کرد.

رشادت های سردار سلیمانی در هشت سال شمسی دفاع مقدس و همچنین جان فشانی اش در داعش خود خوانده زدایی از منطقه بر هیچ کس پوشیده نیست و همچنین همین ظرفیت و همچنین توانمندی بود که دشمن خوار و همچنین زبون را بر آن هم داشت تا به شیوه بزدلانه دست به ترور آن هم سرباز رشید اسلام بزند که ترور و همچنین تروریسم رسم مزدورانی می باشد که جرات مواجه آشکار با سرداران دست پروده انقلاب عظیم اسلامی را نداشته اند.

سردار سلیمانی به معبودش پیوست آن هم هنگام که همه خواب بودیم.ثمره خون پاکش بایستی و حتما بیداری ما باشد تا در بزنگاه ها مبادا که غفلت کنیم و همچنین خواب بمانیم,مبادا آن هم علم که سردار برافراشت بر زمین بماند.

بسم الله القاصم الجبارین

سلام خداوند تبارک و تعالی بر تو ای بنده برگزیده که آرامش و همچنین امینت ما را در حیاتت و همچنین در شهادتت قرارداد.

هیات مدیره شرکت پتروشیمی امیرکبیر

۱۳ دی ماه ۱۳۹۸

نوشته سردار سلیمانی به معبودش پیوست؛ آن هم هنگام که همه خواب بودیم اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

سردار سلیمانی به معبودش پیوست؛ آن هم هنگام که همه خواب بودیم در تاریخ ۳ January 2020 | 3:40 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...