خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » توضیحات پتروشیمی مارون‌ در خصوص استخدام غیربومی‌ها

توضیحات پتروشیمی مارون‌ در خصوص استخدام غیربومی‌ها

توضیحات پتروشیمی مارون‌ در خصوص استخدام غیربومی‌ها

|توضیحات پتروشیمی مارون‌ در خصوص استخدام غیربومی‌ها از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: پتروشیمی مارون در خصوص خبر رسانه پتروتحلیل در خصوص استخدام ۴۰ غیربومی در آن شرکت توضیحاتی ارائه کرد و همچنین آن موضوع را صحیح ندانست. همچنین آن پتروشیمی طی نامه ای به تحریریه عصرجنوب مواردی را تشریح کرد که با شرح ذیل می‌آبد؛

به نام خداوند تبارک و تعالی
مدیر محترم مسئول پایگاه خبری عصرجنوب
سلام علیکم
با احترام نظر به آنکه آن هم رسانه محترم در تاریخ ۲۶ دی ماه ۹۸ مطلبی به نقل از پتروتحلیل نشر یافته شده و همچنین طی تحلیل بر موضوع *بی کاری* و همچنین *آزمون های استخدامی در شرکت های پتروشیمی* ، اتهامی را متوجه مدیرعامل محترم آن شرکت نمود که اساسا کذب می باشد ، مستند به ماده ۲۳ قانون نشریات و مطبوعات خواهشمند می باشد دستور فرمایید توضیح زیر در صفحه نخست عصرجنوب درج گردد:

در مطلب اشاره شده ، نویسنده به استناد نامه وارده مدعی شده می باشد که « *در بسیاری پتروشیمی ها همواره با تغییر مدیرعامل ، نیروهای خود را به رأس کار می آورند و همچنین‌در مصداقی به پتروشیمی مارون در زمان مدیریت محمدی ( مدیرعامل فعلی) اشاره می می شود که ۴۰ فرد یا شخص از اهلی یاسوج (غیربومی) را با خود همراه کرد* »

در همین باره موارد زیر به استحضار حضرتعالی و همچنین خوانندگان ارجمند می رسد:
۱) هر گونه استخدام فردی یا تیمی در شرکت پتروشیمی مارون ( ازجمله چهل فرد یا شخص مورد اشاره) از اساس کذب بوده و همچنین قویا تکذیب می می شود.

۲) به استناد آمار قابل ارائه ( که ماهانه به هیئت مدیره ارائه می گردد) و همچنین با اتخاذ سیاست های درست مدیریت منابع انسانی ، از آغاز مدیریت مهندس محمدی در جایگاه مدیریت عامل ، جهت نخستین بار از استخدام های بی ضابطه ( که در قسمتهای آخر مدیریت قبل شیوع یافته بود ) پیشگیری گردید و همچنین از قسمتهای آخر سال شمسی ۱۳۹۶ تا کنون جهت نخستین بار از تاسیس شرکت ، نمودار رشد آمار قوه انسانی منفی شد. بدین معنی که تعداد قوه انسانی به مراتب از سال شمسی قبل کمتر گردید که علت آن هم بازنشستگی همکاران و همچنین عدم جذب قوه جدید با عنایت به تورم قوه انسانی ( به علت استخدام های بی ضابطه پیش گفته ) می باشد.

۳) ضمن عرض ارادت به همه هم وطنان ارجمند ، اعلام می گردد مدیر عامل شرکت پتروشیمی مارون هیچگونه ارتباط فامیلی سببی یا نسبی با شهروندان و مردم شهر شریف شهرستان ذکر شده نداشته و همچنین از معدود مدیران بومی می باشد که با خانواده در خوزستان ساکن می باشد.

در پایان شایسته گفتن می باشد هم اکنون بیش از ۹۲ قسمت و بخش نیروهای رسمی و همچنین بیش از ۷۶ قسمت و بخش قوه انسان ارکان ثالث شرکت پتروشیمی مارون بومی خواهند بود و همچنین در صورت مستلزم و نیاز به قوه انسانی ، مطابق ضوابط و همچنین با اولویت بومی گزینی و همچنین از طریق نمایش آزمون اقدام خواهد شد.

با احترام
مدیریت منابع انسانی پتروشیمی مارون

نوشته توضیحات پتروشیمی مارون‌ در خصوص استخدام غیربومی‌ها اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

توضیحات پتروشیمی مارون‌ در خصوص استخدام غیربومی‌ها در تاریخ ۱۷ January 2020 | 4:08 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...