خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » “فارابی” توسط فن‌آوری‌ها علاج می‌می شود‌/ تشکیل قرارگاه‌ امیدبخشی‌ به فرماندهی محمدجواد بدری

“فارابی” توسط فن‌آوری‌ها علاج می‌می شود‌/ تشکیل قرارگاه‌ امیدبخشی‌ به فرماندهی محمدجواد بدری

“فارابی” توسط فن‌آوری‌ها علاج می‌می شود‌/ تشکیل قرارگاه‌ امیدبخشی‌ به فرماندهی محمدجواد بدری

|“فارابی” توسط فن‌آوری‌ها علاج می‌می شود‌/ تشکیل قرارگاه‌ امیدبخشی‌ به فرماندهی محمدجواد بدری از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: پتروشیمی فارابی با نام قدیم ایران نیپون‌ که با سرمایه‌گذاری مستقیم چشم‌بادامی‌های شرق آسیا در جنوب غرب ایران احداث شد، روزگاری شامل شرکت‌های‌ نامدار صنعت پتروشیمی ایران به‌حساب‌ می‌آمد‌.

آن شرکت که ۱۵ شهید را در جریان‌ جنگ تحمیلی تقدیم کشور کرده بود و همچنین در بمباران‌ تیرماه ۶۷ توسط رژیم بعث عراق تعداد ۱۳ قوه خود را در مجتمع، فدای صنعت کشور کرد؛ طی سالیان اخیر به مانند بیمار به کما رفته، بعدی خود را در ابهام می‌دید‌.

بدهی‌های سنگین، عدم نوسازی تجهیزات، معظلات و مسائل و مشکلات زیست محیطی، عدم تامین خوراک، کارمندان نفتی‌ و همچنین فضای معترض کارگری‌ ازجمله مواردی بود که هر از گاهی آن مجموعه را به التهاب می‌کشاند و همچنین سوژه ای جهت رسانه‌های آنور آبی می‌شد.

به نقل از عصرجنوب، بیش از ۵۰ قسمت و بخش سهام پتروشیمی فارابی متعلق به پتروشیمی فن‌آوران و همچنین هلدینگ تاپیکو می باشد، هلدینگی که خود سهامدار عمده‌ی پتروشیمی فن‌آوران می باشد و همچنین بهره بری و استفاده از ظرفیت‌های بومی در منطقه بندرماهشهر را در دستور کسب و کار خود قرار داده می باشد.

بعد از آنکه تغییر و همچنین تحولات در شرکت‌های پتروشیمی آن هلدینگ در آن منطقه با سیاست جدید مدیران ارشد پیش‌ رفت، پتروشیمی فن‌آوران جزو اولین شرکت‌هایی بود که مدیر بومی و همچنین فنی به خود دید.

مدیری آشنا با صنعت پتروشیمی و همچنین آب‌دیده در روزهای سختِ تحریم‌ و همچنین جنگ‌های اقتصادی‌؛ در صورتی که نگاهی به کارنامه آن مدیر در پتروشیمی فن‌آوران انداخته می شود، به راحتی سربلندی در آزمون‌های سخت شرایط حساس را می‌قدرت متوجه شد.

از همین رو؛ اینبار‌ مدیران ارشد هلدینگ‌تاپیکو جهت نجات یکی از کهن‌ترین پتروشیمی‌های کشور به اراده و تصمیم راسخ رسیده اند‌ از ظرفیت بومی‌ با چاشنی تخصص‌ بهره بری و استفاده کنند تا ایران نیپون‌ سابق و همچنین فارابی دیروز، امید به بعدی را بازیابد‌.

پتروشیمی فارابی از ماه قبل با انتصاب مدیر بومی بناست با هماهنگی مدیر‌ ارشد پتروشیمی فن‌آوران مسائل را پیش ببرد. نیروهای بسیاری با دستور مدیرعامل پتروشیمی فن‌آوران به آن شرکت قدیمی و همچنین زمین‌خورد اعزام شده‌اند تا گره‌گشای معظلات و مسائل و مشکلات چندین ساله باشند و همچنین فضای نومیدی و همچنین خاکستری آن شرکت ورشکسته را با تدبیر مدیران آزمون پس داده‌، بازیابند.

یکی از ماموریت های تشریح شده جهت آن شرکت قدیمی، آغاز تولید با ظرفیت حداکثری و همچنین بازسازی مخازنی‌ست که سالیان سال شمسی زیر آفتاب و همچنین باران بدون بهره بری و استفاده به حال خود رها شده اند، ظرفیتی که اکنون توسط صنعت‌مردان پتروشیمی فن‌آوران با رهبری محمدجواد بدری‌ در اختیار ظرفیت صنعت‌ پتروشیمی کشور قرار‌ خواهند گرفت.

روزنامه نویس و خبرنگار حوزه صنعت عصرجنوب – بندرماهشهر – دیماه ۱۳۹۸

نوشته “فارابی” توسط فن‌آوری‌ها علاج می‌می شود‌/ تشکیل قرارگاه‌ امیدبخشی‌ به فرماندهی محمدجواد بدری اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

“فارابی” توسط فن‌آوری‌ها علاج می‌می شود‌/ تشکیل قرارگاه‌ امیدبخشی‌ به فرماندهی محمدجواد بدری در تاریخ ۱۸ January 2020 | 5:57 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...