خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » نفت امیدیه به فینال رفت و همچنین آسیایی شد

نفت امیدیه به فینال رفت و همچنین آسیایی شد

نفت امیدیه به فینال رفت و همچنین آسیایی شد

|نفت امیدیه به فینال رفت و همچنین آسیایی شد از پتروشیمی|

عصر جنوب/ ikiair.ir: نفت امیدیه با غلبه بر قوه زمینی ارتش به فینال لیگ برتر واترپلو کشور راه یافت و همچنین آسیایی شد.

حسین عیسی زاده سرپرست هیئت شنا ، شیرجه و همچنین واترپلو استان خوزستان در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار اسپورت و ورزشی عصر جنوب در اهواز گفت: نفت امیدیه با غلبه بر رقیبان خود در مرحله پلی‌آف لیگ برتر واترپلو کشور، همچنین و علاوه بر راهیابی به فینال بیست و همچنین پنجمین دوره لیگ برتر واترپلو به عنوان نماینده ایران در جام باشگاه های آسیا به کنفدراسیون شنای آسیا معرفی شد.

او همچنین عنوان کرد: صعود تیم نفت امیدیه به فینال مسابقات و همچنین راهیابی آن تیم به مسابقات باشگاه های آسیا برگ زرین دیگریست در افتخارات ورزش استان خوزستان که جا دارد آن مهم را که حاصل تلاش و همچنین حمایت های ویژه استاندار محترم خوزستان ، مدیرکل ورزش و همچنین جوانان خوزستان ، مدیریت باشگاه نفت امیدیه و همچنین کادر فنی و همچنین بازیکنان آن تیم بوده می باشد را تبریک عرض نمایم.

به نقل از عصر جنوب؛ بازی رفت فینال جمعه هفته بعدی (۳۰ بهمن ۱۳۹۴) به میزبانی امیدیه  و همچنین دیدار رده‌بندی و همچنین دور برگشت فینال هم ۱۴ اسفند برگزار می می شود و همچنین  قهرمان بیست و همچنین پنجمین دوره لیگ برتر واترپلو در نیمه اسفندماه معرفی خواهد شد.

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

 

نفت امیدیه به فینال رفت و همچنین آسیایی شد در تاریخ ۱۲ February 2016 | 10:30 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

ارائه آمارفروش چشمگیرداخلی وصادراتی امیرکبیربه مجمع سالیانه

ارائه آمارفروش چشمگیرداخلی وصادراتی امیرکبیربه مجمع سالیانه |ارائه آمارفروش چشمگیرداخلی وصادراتی امیرکبیربه مجمع سالیانه از ...