خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » “فلرهای نفتی” خوزستان به زودی جمع‌ می‌شوند

“فلرهای نفتی” خوزستان به زودی جمع‌ می‌شوند

“فلرهای نفتی” خوزستان به زودی جمع‌ می‌شوند

|“فلرهای نفتی” خوزستان به زودی جمع‌ می‌شوند از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: استاندار خوزستان با گفتن آنکه ۳.۲ میلیارد دلار جهت جمع‌آوری فلرهای نفتی مورد مستلزم و نیاز می باشد، گفت: در روزهای بعدی عملیات اجرایی جمع‌آوری فلرها با یک میلیارد دلار اعتبار آغاز خواهد شد.

غلامرضا شریعتی در هشتمین جلسه شورای سلامت که امروز یکشنبه (۶ بهمن‌ماه) در استانداری برگزار شد، با تاکید بر لزوم نمایش جلسات شورای سلامت، اظهار کرد: تعداد جلسات برگزار شده شورای سلامت در سال شمسی جاری نسبت به استاندارد کم بوده می باشد و همچنین امروز بایستی و حتما یازدهمین جلسه شورای سلامت برگزار می‌شد.

او همچنین با اشاره به موضوع شرکت‌های آلاینده مستقر در شهرستان اهواز افزود: مسئولین شرکت‌های منطقه ها و مناطق نفت‌خیز جنوب، فولاد خوزستان و همچنین کربن ایران بایستی و حتما در آن جلسه حضور پیدا می‌کردند و همچنین نقل از عملکرد خود را ارائه می‌دادند. به مسئولین آن شرکت‌ها بایستی و حتما تذکر داده می شود تا در جلسات بعدی حضور پیدا کنند.

استاندار خوزستان با اشاره به بعضی پروژه‌های زیست محیطی شرکت ملی منطقه ها و مناطق نفت‌خیز جنوب، گفت: مدیرعامل شرکت ملی منطقه ها و مناطق نفت‌خیز جنوب بایستی و حتما در خصوص اقدامات انجام شده و همچنین یا تصویب شده و مصوب قانون شده نقل از می‌داد. قسمتهای آخر اسفندماه یا اوایل سال شمسی بعدی نیز با حضور ریاست جمهور، پالایشگاه گاز بیدبلند ۲ که معادل دو فاز پارس جنوبی می باشد را افتتاح خواهیم کرد.

او همچنین با اشاره به اوضاع فلرهای نفتی ادامه داد: در مجموع ۳.۲ میلیارد دلار جهت جمع‌آوری فلرهای نفتی مورد مستلزم و نیاز می باشد؛ در روزهای بعدی عملیات اجرایی جمع‌آوری فلرها با یک میلیارد دلار اعتبار آغاز خواهد شد.

شریعتی گفتن کرد: در جلسه شورای سلامت بایستی و حتما مدیران کل شرکت کنند. عدم حضور بعضی مدیران کل در آن جلسه زیبنده خوزستان نیست. شهردار اهواز، مدیر آبفا خوزستان و همچنین مدیر آبفای روستایی در جلسه حضور ندارند در حالی که به تا حال دو سه تذکر به مسئولان آبفا داده‌ایم.

او همچنین با اشاره به عدم حضور بعضی مدیران در جلسات استانی به دلیل حضور در جلسات تهران تصریح کرد: مدیران بایستی و حتما تشخیص دهند که کدام برنامه جذاب و جالب و خوب جهت جامعه اهمیت بیشتری دارد. همه جلساتی که در تهران برگزار می‌شوند اهمیت جلسات استانی را ندارند و همچنین بایستی و حتما تشخیص دهند کدام برنامه جذاب و جالب و خوب جهت جامعه اهمیت بیشتری دارد. در عین حال و همچنین در صورت لزوم شرکت در جلسات تهران، بایستی و حتما موضوع به دبیرخانه اطلاع داده می شود. نمی‌می شود سرشان را پایین بیاندازند و همچنین به تهران بروند.

استاندار خوزستان گفتن کرد: مگر آبفای کشور چه گلی بر سر ما زده می باشد که مدیران ما به تهران می‌روند؟ همه معظلات و مسائل و مشکلات‌مان را خودمان پیگیری و همچنین رفع می‌کنیم.

شریعتی با اشاره به رفت و آمد و مراجعه ۳۰ قسمت و بخش بیماران خوزستانی به تهران جهت درمان گفتن کرد: ساخت همراه‌سرا در خوزستان خیلی زیاد حائز اهمیت می باشد. بعضی اشخاص تمکن اقتصادی و مالی و همچنین سکنی را ندارند و همچنین نمی‌توانند بیماری خود را درمان کنند.

او همچنین با اشاره به عدم تکمیل درمان یک بیمار سرطانی به دلیل نداشتن قدرت اقتصادی و مالی جهت رفت و همچنین آمد، ادامه داد: در چند سال شمسی قبل ابتلای یک بیمار زن به سرطان تشخیص داده شد و همچنین بایستی و حتما ۱۰ تا ۱۵ جلسه رادیوتراپی انجام می‌داد ولی باید توجه داشت به دلیل عدم قدرت اقتصادی و مالی و همچنین نداشتن امکان رفت و همچنین آمد هر روز خدا جهت درمان، بعد از یک جلسه درمان خود را ادامه نداد و همچنین بعد از شش ماه با شرایط خیلی زیاد بد به پزشکان رفت و آمد و مراجعه کرد.

استاندار خوزستان گفتن کرد: بنیاد مستضعفان آمادگی ساخت همراه‌سرا را داشت ولی باید توجه داشت دانشگاه علوم علم پزشکی جدید اهواز همکاری مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را نداشت. بایستی و حتما مجددا در آن باره پیگیری‌های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری انجام می شود و همچنین ما نیز آمادگی همکاری در آن خصوص را داریم. همچنین فرزند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی آمادگی احداث همراه‌سرایی با همکاری خیرین در اهواز را دارد و همچنین از یک سال شمسی و همچنین نیم پیش جهت ساخت آن همراه‌سرا اعلام آمادگی کرده می باشد ولی باید توجه داشت از سوی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید اهواز همکاری مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری با او همچنین انجام نشده می باشد. بایستی و حتما در آن باره همکاری و همچنین کمک می شود تا شرایط درمان بیماران در خوزستان فراهم می شود.

او همچنین افزود: در خوزستان پزشکان متخصص و همچنین فوق تخصصی خوبی وجود دارد ولی باید توجه داشت شهروندان و مردم شهر خوزستان رنج سفر و همچنین سختی را تحمل می‌کنند.

استاندار خوزستان با اشاره به پویش ملی مبارزه با سرطان گفت: بایستی و حتما توجه کرد که سرطان ژنتیکی می باشد ولی باید توجه داشت محیط بر آن هم تاثیر دارد. روش زندگی، تغذیه ناسالم، شرایط محیطی و همچنین موارد دیگر در بروز سرطان دخیل خواهند بود که در آن باره بایستی و حتما فرهنگ‌سازی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری انجام می شود.

شریعتی افزود: شاید مصرف کم میوه و همچنین سبزیجات در سبد غذایی به علت آن می باشد که شهروندان و مردم شهر از نقش میوه و همچنین سبزیجات در کاهش بروز سرطان آگاه نیستند یا اطلاعی ندارند. در حالی که سبد غذایی جلوگیری از سرطان خیلی زیاد ارزان‌تر از سبد غذایی می باشد که باعث بیماری‌های سرطان می‌می شود.

استاندار خوزستان با تاکید بر لزوم بهره بری و استفاده از آرد سبوس‌دار در نانوایی‌ها گفتن کرد: شاید بهره بری و استفاده از آرد سبوس‌دار موجب می شود ظاهر نان زیبا نباشد ولی باید توجه داشت در سلامت خیلی زیاد تاثیرگذار می باشد. بایستی و حتما در آن باره ابلاغیه‌ای به نهاد صنعت و همچنین معدن و همچنین معاونت اقتصادی استانداری خوزستان ابلاغ می شود تا آن موضوع را در دستور کار قرار دهند.

او همچنین با اشاره به لزوم لایروبی و همچنین آهک‌پاشی منطقه ها و مناطق آبگرفته در بارندگی آذرماه، گفت: شهرداری کارون از همه نظر شرایط خوبی ندارد و همچنین عملکرد آن هم رضایت‌قسمت و بخش نیست. با توجه به آبگرفتگی شب قبل، مجددا بایستی و حتما منطقه ها و مناطق آبگرفته اهواز و همچنین سایر منطقه ها و مناطق کارون، لایروبی و همچنین آهک‌پاشی شوند و همچنین کار سنگینی در آن باره در کارون انجام می شود.

شریعتی گفتن کرد: همچنین شرکت آب و همچنین فاضلاب بایستی و حتما پروژه‌ تخلیه فاضلاب درویشیه را در یک هفته بعدی به مناقصه ببرد و همچنین تا سه ماه بعدی به بهره‌برداری برسد تا معظلات و مسائل و مشکلات درویشیه و همچنین شهرک نور حل می شود.

نوشته “فلرهای نفتی” خوزستان به زودی جمع‌ می‌شوند اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

“فلرهای نفتی” خوزستان به زودی جمع‌ می‌شوند در تاریخ ۱ February 2020 | 11:31 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...