خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » پیام تبریک مدیرعامل پتروشیمی مارون بمناسبت فرارسیدن دهه تبریک و مبارک فجر

پیام تبریک مدیرعامل پتروشیمی مارون بمناسبت فرارسیدن دهه تبریک و مبارک فجر

پیام تبریک مدیرعامل پتروشیمی مارون بمناسبت فرارسیدن دهه تبریک و مبارک فجر

|پیام تبریک مدیرعامل پتروشیمی مارون بمناسبت فرارسیدن دهه تبریک و مبارک فجر از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: مدیرعامل پتروشیمی مارون بمناسبت فرارسیدن ایام الله دهه تبریک و مبارک فجر در پیامی سالگرد آن روزهای تاریخ ساز را تبریک گفت.

انقلاب ما انفجار نور بود. حضرت امام و پیشوا خمینی (ره)

انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و همچنین نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت دائما در صحنه ایران می باشد. طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و همچنین استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای می باشد که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت.

دهه تبریک و مبارک فجر، تجلی شکوه‏مند حماسه و همچنین سرافرازی ملتی می باشد که در عصر اسارت انسان صفحه‏ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و همچنین فریاد خداوند تبارک و تعالی خواهی، معنویت، آزادی و همچنین استقلال را در گوش و همچنین جان جهانیان طنین‏ انداز کرد.

پیروزی انقلاب اسلامی از بزرگترین افتخارات ملت مسلمان ایران می باشد، انقلاب اسلامی ایران، تجلی شکوهمند حماسه‌ای می باشد که در ۲۲ بهمن، روز پیروزی حق بر باطل و همچنین روز رهایی ملت پهناور و بزرگ ایران، اسلام تولدی دوباره یافت و همچنین اندیشه معنوی و همچنین پاکی که از طریق انقلاب در قلب تاریخ رسوخ کرد.

امروز در جای جای میهن عزیزمان؛کارکنان خدوم صنعت پتروشیمی کمرهمت به آبادانی آن سرزمین بسته اند تا براساس وظیفه ملی، با تلاش و همچنین همدلی در کنار هم، بعدی بهتری را جهت کشورمان رقم زنند.

اینک در طلیعه چهل و همچنین یکمین سال شمسی عزت، آزادی، توسعه و همچنین پیشرفت، ضمن گرامیداشت یاد و همچنین خاطره شهدای انقلاب اسلامی و همچنین امام و پیشوا راحل، فرارسیدن ایام الله دهه تبریک و مبارک فجر را تبریک و همچنین تهنیت گفته و همچنین از پیشگاه حضرت احدیت سعادتمندی و همچنین توفیقات روزافزون تلاشگران صنعت پتروشیمی را در خدمتگزاری به ملت شریف و همچنین غیور ایران را خواستارم.

عبدالمجید محمدی
مدیرعامل پتروشیمی مارون

نوشته پیام تبریک مدیرعامل پتروشیمی مارون بمناسبت فرارسیدن دهه تبریک و مبارک فجر اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

پیام تبریک مدیرعامل پتروشیمی مارون بمناسبت فرارسیدن دهه تبریک و مبارک فجر در تاریخ ۱ February 2020 | 4:06 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام )

آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی امیر کبیر(سهام عام ) |آگهی ...