خانه » ارزش افزوده پتروشیمی » حواشی ترکیب جدید هیات‌ مدیره هلدینگ خلیج فارس/ تغییرها به کجا می‌انجامد؟

حواشی ترکیب جدید هیات‌ مدیره هلدینگ خلیج فارس/ تغییرها به کجا می‌انجامد؟

حواشی ترکیب جدید هیات‌ مدیره هلدینگ خلیج فارس/ تغییرها به کجا می‌انجامد؟

|حواشی ترکیب جدید هیات‌ مدیره هلدینگ خلیج فارس/ تغییرها به کجا می‌انجامد؟ از پتروشیمی|

عـصــر جـنــوب| ikiair.ir: نفتی ها /با خروج ختلان از هیات مدیره هلدینگ خلیج فارس گمانه زنی‌ها در خصوص جایگزین آن یار نزدیک زنگنه بالا گرفت تا جاییکه بعضی از انتصاب فردی دیگر توسط ختلان جهت مدیریت سایه آن هلدینگ گفتند و همچنین بعضی دیگر از اتمام دوره اقتدار و قدرت نمایی ختلان در پتروشیمی و همچنین رقم خوردن عصری جدید دراین صنعت!

با اینحال یک چیز کاملا مشخص بود آنکه جعفر ربیعی همچنان براین صندلی تکیه خواهد زد. اگرچه ولی باید توجه داشت و همچنین اگرها در خصوص علت ابقای آن مدیر برمسند آن هلدینگ خیلی زیاد بوده و همچنین هست چراکه بعضی معتقدند عملکرد ضعیف آن مدیر متروئی در صنعت پتروشیمی دلیلی بر اراده و تصمیم راسخ فعلی زنگنه بوده می باشد. اینطور که تحلیل‌ها حکایت دارند مذاکره با بعضی از مدیران و همچنین مهندسین و متخصصین صنعت پتروشیمی جهت آن سمت گرفته شده هر یک از آنان خواستار اختیار تام بوده اند که آن امر خوشایند وزیر نبوده می باشد.

ازسویی دیگر خواهند بود افرادی که معتقدند شرایط فعلی صنعت پتروشیمی بالاخص هلدینگ نیازمند آرامشی می باشد که قطعا تغییر مدیریت آن شرایط را برهم خواهد زد. دراین بین بعضی از کارشناسان معتقدند انتخاب هیات مدیره جدید هلدینگ نگاه وزیر به آن مجموعه را بالاخص با انتخاب جایگزین ختلان مشخص می کند. برهمین اساس خبرمی‌رسد که به زودی یکی از مدیران بین الملل نفت در جایگاه ختلان در آن هلدینگ تکیه خواهد زد تا اینگونه تحلیل می شود که عملکرد ضعیف تجارت صنعت پای نفتی‌ها را به پتروشیمی باز کرده تا آنان بتوانند پتروشیمی را دراین روزهای حساس مدیریت کنند.

براساس آن نقل از تا کنون چهارتن از افراد پنج نفره هیات مدیره هلدینگ خلیج فارس مشخص شده اند و همچنین همچنان بررسی کردن‌ها جهت انتخاب فرد نهائی ادامه دارد. ولی باید توجه داشت انتخاب مهمترین فرد یعنی نماینده شرکت ملی صنایع پتروشیمی انجام شده و همچنین به زودی بایستی و حتما منتظر حکومت نفت بر صنعت پتروشیمی باشیم! صنعتی که طی سال شمسی‌های قبل سایه گرم خود را برسر نفت کشیده بود با عملکردی پرابهام به زودی زیر پرچم نفت خواهد رفت تا شاید نفتی‌ها فکری به حال ناخوشی آن هم کنند!

دراین بین نباید فراموش کرد که افراد جدید انتخاب شده هیات مدیره هلدینگ خلیج فارس که شامل جعفر ربیعی، مالمیر رحمتی، محبی و همچنین یکی از مدیران بین الملل نفت می‌می شود هیچکدام تا کنون حتی سابقه یک روز حضور در پلنت پتروشیمی را نداشته اند.بنابراین بایستی و حتما منتظر بود و همچنین دید آن‌بار قراراست چه بعدی ای جهت هلدینگی رقم بخورد که قلب صنعت پتروشیمی را در اختیار گرفته می باشد.

نوشته حواشی ترکیب جدید هیات‌ مدیره هلدینگ خلیج فارس/ تغییرها به کجا می‌انجامد؟ اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی وبسایت و مرکز خبرهای جدید خبری پتروشیمی پدیدار شد.

حواشی ترکیب جدید هیات‌ مدیره هلدینگ خلیج فارس/ تغییرها به کجا می‌انجامد؟ در تاریخ ۴ February 2020 | 7:29 pm نشر یافته شده شده می باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

ارائه آمارفروش چشمگیرداخلی وصادراتی امیرکبیربه مجمع سالیانه

ارائه آمارفروش چشمگیرداخلی وصادراتی امیرکبیربه مجمع سالیانه |ارائه آمارفروش چشمگیرداخلی وصادراتی امیرکبیربه مجمع سالیانه از ...